Přečtěte si oficiální popis

Oceňujeme, že pro mnoho začínajících muzikantů je čas drahocenný a žonglování s vašimi hudebními aspiracemi s jinými povinnostmi života může být výzvou.

Prostřednictvím procesu známého jako uznání předchozího učení vám šetříme čas tím, že vás odměníme za vaši tvrdou práci a zkušenosti tím, že je mapujete proti dřívějším obdobím programu BA (Hons). To by v konečném důsledku mohlo získat vstup FAST TRACK do posledního roku kvalifikace. Tímto způsobem můžete získat titul BA (Hons) v pouhých 2 Semesters na plný úvazek nebo 3 Semesters na částečný úvazek, bez nutnosti formální předchozí kvalifikace.

Můžete mít rozsáhlé zkušenosti jako performer, skladatel, producent, vydavatel, manažer turné, zastoupení umělců, zvukař, organizátor festivalu, vlastník firmy, skladatel nebo soukromý učitel, a to vše se může do vašeho RPL započítat.

Pro zájemce o rozvoj kariéry ve formálním vzdělávání, dosažení BA (Hons) je nutné mít krok k získání postgraduálního vzdělání vzdělání. S titulem vyznamenání by vám také mohlo pomoci mnohem rychleji na úroveň M.Mus, kterou můžete potřebovat pro různé kariéry v oboru, jako je například muzikoterapie.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Academy of Music & Sound Online

Zobraz 3 více kurzů z Academy of Music & Sound Online »

Poslední aktualizace May 14, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date