Online řízení rizik MBA - Univerzita v Cumbrii (UK)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

MBA je hlavní manažerská kvalifikace pro manažery. Navržený pro váš úspěch, MBA vytváří výrazné manažery s komplexní znalostí o nejnovějších obchodních praktikách. Tato specializovaná MBA v oblasti řízení rizik zkoumá řadu konceptů a funkcí řízení rizik a souvisejících postupů v rámci podnikatelského sektoru a hodnotí, jak jsou účinné postupy a postupy řízení rizik a jak lze v globálním kontextu řešit a minimalizovat riziko může být některá předpojatost vůči praxi Spojeného království, zejména pokud jde o diskuze o případových studiích, program by měl být považován za globální, pokud jde o jeho pokrytí rizikem).

Programy MBA mají z mezinárodního hlediska velký prospěch z náboru studentů z celého světa a vycházejí z dobře kvalifikovaných učitelů v oboru.

Učte se na švýcarské soukromé vysoké škole a absolvujte studenty z více než 130 různých zemí a od univerzity v Cumbrii.

Doba trvání

Minimálně 12 měsíců, maximálně 5 let.

Obrys programu

Schéma je navržena tak, aby splňovala cíle online MBA flexibilně a může být přizpůsobena individuálním preferencím každého studenta. MBA vyžaduje, abyste dokončili šest kurzů plus závěrečnou disertaci.

způsob doručení

Většinou on-line prostřednictvím OnlineCampus (interaktivního on-line učebního prostředí) s intenzivní třídou diskuse a spolupráce plus jeden týden povinné bydliště. Rezidenční pobyt se koná ve Spojeném království a organizuje jej Univerzita v Cumbrii.

Podmínky

Čtyři termíny za rok (zima, jaro, léto a podzim).

Akreditace a uznávání

Programy MBA Univerzity Cumbrie nabízené on-line v exkluzivním partnerství s Robert Kennedy College jsou uznávány po celém světě. Jakmile dokončíte studium na Robert Kennedy College , obdržíte titul z University of Cumbria.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Čtěte více

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Méně
Curych , Švýcarsko online , York , Salford , UK Online , Město Carlisle + 5 Více Méně