On-line módní styling kurz

Milan Fashion Campus

Popis programu

Read the Official Description

On-line módní styling kurz

Milan Fashion Campus

Obsah kurzu: Tento kurz je úvodem do role stylisty je v osobním a nakladatelské oblasti. To představuje první kroky v této populární módní kariéry, počínaje od základu.

Kurz obsahuje témata jako jsou: barvy pleti, různých bodyshapes, jak používat styl pro různé situace, jak přeložit dráhy pohled do skutečného života, jak se oblékat různé věkové skupiny žen, jak se dostat styl différents náladu a jak stylizovat dívčí týden s omezeným počtem kusů. Kromě toho, jak vybudovat vypadat jako hvězda a kapsle skříň kolekci až do jak plánovat redakční módní střílet.

Program je vysoce interaktivní, s pracovními úkoly, které vám pomohou rozvíjet své vizuální smysl pro styl a schopnost pracovat s barvami a proporcemi, vytvářet umělecká díla pro vaše portfolio.

Kurz vyžaduje Photoshop a připojení k internetu. Student se naučí, jak používat jej kombinovat oblečení položky. Bude shromažďovat informace přes internet, na něm budou pracovat s Photoshopem stavět rozvržení.

Pro koho to módní stylista Samozřejmě může být užitečné? Pro všechny lidi, kteří chtějí "zvýšit znalosti v oblasti módy, pro profesionální účely - pro osobní kultury.

Chcete-li dokončit výcvik ideální způsob, jak by bylo, aby se v Itálii, aby se v areálu hlavního styling hřiště a modul fotografování.

Závěrečná práce: Vytváření vaše webová portfolia nebo Video Mood Board<img class="image-element "

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
6 měsíců
Price
Cena
400 EUR
Information
Deadline
Locations
Itálie - Milan, Lombardy
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Milan, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu