Read the Official Description


Atlantic SEAL tým učitelů je nyní nabízí 'Online-anglický program"Zainteresované studenty, kteří chtějí pokračovat nebo začít používat a zlepšit jejich anglický jazyk, když ve své domovské zemi.

Naše on-anglický program je šitý na míru pro vás, ať už pro profesionální, akademické nebo osobním životě - nebo všechny z nich!

K dispozici jsou 3 hlavní programy si můžete vybrat z:

  • "WARM UP" - Pro studenty, kteří se nám zatím navštívil, ale plánují a chtějí, aby "zahřát" svou angličtinu před příjezdem. Tímto způsobem mohou skutečně připravit na zkušenosti, získat důvěru & "setkat" Naši učitelé. Tím, pocit uvolnění a seznámit s jazykem, budou rychle začít dělat skutečné zlepšení v okamžiku, kdy dorazí.

  • "FOLLOW UP" - Pro studenty, kteří již s námi. Ty budou mít prospěch z velmi úspěšné "sledovat", když jste doma. Máme záznamy o úrovni, potřeb, silných a slabých stránek a to, co jste již zahrnuty v našem lessons.So můžeme začít okamžitě, aby vás na další úroveň s žádným zpožděním nebo šance pro vás zapomenout na to, co jste pracovali tak tvrdě, aby učit se.

  • "START UP" - Pokud jste studovali v Atlantic SEAL a nelze naplánovat návštěvu v blízké budoucnosti, nebojte se, je to vždy dobrý čas začít! Nabízíme kompletní zhodnocení Vašich současných znalostí angličtiny. Řekněte nám, co chcete dosáhnout a my vám poradíme, jak to udělat, a pak se dostanete k cíli od začátku do konce.

Není třeba, aby se zavázaly dlouhodobě, můžete si vybrat, 5, 10, 15, 20, 30 + lekce. K dispozici jsou speciální slevy pro studenty posledních a pokud jste nenavštívili Atlantic SEAL dosud, ale mohou v budoucnu, dáváme velmi speciální slevy, pokud jste byli "on-line anglický 'student s námi před vaší návštěvou.

Všechny programy jsou šité na míru pro každého studenta. Můžete studovat General English, Business English, zkouška angličtinu nebo angličtinu pro specifické účely (právo, medicína, inženýrství, atd.).

Stačí nám říct, jaké dovednosti si opravdu chcete pracovat (např.: mluvení a poslech), nebo můžete pokrýt všechny dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní.

Váš výslovnost bude skutečně zlepšit také jako během "Skype English Conversation Lessons", budete mluvit se a poslouchat jeden z našich vysoce kvalifikovaných a zkušených rodilých mluvících učitelů angličtiny.

Na konci kurzu obdržíte certifikát o tom, klasifikovaného jaké úrovni jste dosáhli a pomocí Rady Evropy úroveň kapely (A1, A2, B1, B2, C1, C2) a zpráva o individuální pokrok jasně vysvětlit na vás (a možná zaměstnavatelé nebo učitelé), co nyní můžete udělat v angličtině.

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Request Info
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date