Obecný kurz angličtiny nebo španělštiny

Všeobecné informace

Popis programu

Tento kurz angličtiny a španělštiny umožní studentům z celého světa získat základní znalosti a praxi gramatiky.

Obsahuje čtyři jazykové dovednosti: čtení, psaní, mluvení a poslech prostřednictvím textových, video a interaktivních cvičení, které systém automaticky opravuje.

Tento kurz je prováděn prostřednictvím naší on-line platformy, která nabídne různé tematické jednotky v různých úrovních intenzity a obtížnosti v závislosti na úrovni angličtiny studenta.

Kurz zahrnuje: výukové a zvukové materiály, sekci zpráv, odkazy na některé z nejdůležitějších webových stránek v angličtině nebo španělštině a slovník pro překlad všech slov a výrazů.

Máte 3 měsíce k přístupu na platformu, cvičení, studium a rozšíření slovní zásoby a zároveň posílení gramatiky.

Budou provedeny testy, které vyhodnotí vaše znalosti a porozumění předchozím jednotkám. Taková hodnocení vám pomohou znát a vizualizovat váš pokrok.

Možnosti studia:

1 modul - 60 hodin - maximálně 3 měsíce

2 moduly - 120 hodin - maximálně 6 měsíců

3 moduly - 180 hodin - maximálně 9 měsíců

* 1 modul (přibližně 60 hodin studia)

Cambridge Institute nabízí kurzy angličtiny z úrovně A1.I až C1.III (Společný evropský referenční rámec).

Cambridge Institute nabízí kurzy španělštiny od úrovně A1.I až B2.III (Společný evropský referenční rámec).

Po ukončení kurzu bude student muset absolvovat zkoušku, aby získal certifikát.

Poslední aktualizace Čvc 2018

Informace o škole

..Cambridge Institute is a private educational center specialized in language training, mainly English, Spanish, French and German, with a proven experience in the sector and international coverage. O ... Čtěte více

..Cambridge Institute is a private educational center specialized in language training, mainly English, Spanish, French and German, with a proven experience in the sector and international coverage. Our work methodology is guaranteed success for the students who are committed to our training programs, to whom we offer quality, innovation and a teaching plan completely adapted to their needs... Méně