Obchodní management Associates Degree

Brighton College

Popis programu

Read the Official Description

Obchodní management Associates Degree

Brighton College

Brighton College Associate of Science v oboru Business Management vás připraví znalostmi, technickými dovednostmi a zdravými obchodními principy, které budou usilovat o vstupní pozici v řadě obchodních oborů. Jako absolvent může hledat pozice v odvětvích jako maloobchod, pojišťovnictví, finance, technologie, telekomunikace, bankovnictví, prodej, servis a mnoho dalších.

Kdo by se měl zapojit do programu Business Management Degree?


Ať už jste v současné době zaměstnáni a hledáte postup nebo hledáte novou kariérní dráhu, vám pomůže dosažení vašich cílů. Jste zaměstnavatel, který chce, aby vaši manažeři podpořili své vzdělání, zvýšili úroveň dovedností a stali se ve vašem podnikání produktivnější? Získání přidruženého titulu v oboru řízení podniku otevře dveře mnoha příležitostem./>

Jaké obchodní principy a koncepty se mohu naučit?


Níže jsou jen některé z konceptů, které se naučíte v našem studijním programu Associate Business Management:/>

 • Jak používat základní ekonomické, finanční a účetní zásady pro organizační prostředí
 • Rozpoznávání koncepcí a aktivit lidských zdrojů v organizačním prostředí
 • Definujte různé úkoly a odpovědnosti manažerů v organizacích
 • Určete typy podniků a zákony a předpisy týkající se podnikání
 • Definujte a aplikujte zásady marketingu a distribuce používané v podnikání
 • Identifikujte a používejte vhodnou technologii v podnikání
 • Mnoho dalších zásad a konceptů je pro každého obchodního manažera životně důležité

Job Assistance


Chápeme, že konečným cílem je nalezení pozice po absolvování vašeho magisterského studia. Pomůžeme vám sestavit svůj životopis a připravit se na další krok. Naši zaměstnanci vám pomohou při hledání zaměstnání./>

Osnova kurzů


Následující kurzy jsou zahrnuty v programu řízení podniku. Kurzy jsou vydány po jednom, aby se maximalizovalo učení. Studijní program Business Management má celkem 60 kreditních hodin. Každý kurz musí být dokončen za 8 týdnů./>

Kurzy podnikového managementu

ID kurzu


Podnikové řízení Kurzy všeobecného vzdělávání/>

ID kurzu


Speciální kurzy zaměřené na řízení podnikání/>

Také si vyberete 12 kreditních hodin volitelných předmětů v oblasti vašeho zaměření. Seznam kurzů, které si můžete vybrat z našeho aktuálního školního katalogu nebo zavolejte na naší kanceláři na čísle 1-800-354-1254.

Kariérní výhled


Podle statistik úřadu práce se předpokládá, že zaměstnanost obchodních manažerů s přidruženými tituly bude růst od roku 2014 do roku 2020 v rozmezí 5 až 24 procent v závislosti na odvětví, ve kterém se zaměstnává./>


Pracovní příležitosti/>

Příležitosti pro správu podnikání můžete najít v následujících nastaveních:

 • Pojištění
 • Maloobchodní
 • Potravinářská služba
 • Pohostinství
 • Nemovitosti / nemovitosti
 • Odbyt
 • Veřejné služby
 • Zdravotní péče


Zisk*/>

Průměrná roční mzda pro manažery s přidruženým vzděláním činila v květnu 2015 přibližně 48.690 dolarů. Střední mzda je mzda, za kterou polovina pracujících v okupaci získala více než tuto částku a polovinu získala méně. Nejnižší 10 procent získalo méně než 28 780 dolarů a nejvyšší 10 procent získalo více než 83 010 dolarů.

Většina správců pracuje na plný úvazek. Manažeři v některých průmyslových odvětvích často pracují v dlouhých směnách a někteří z těchto manažerů pracují více než 40 hodin týdně, zatímco jiní mohou pracovat s tradičními pracovními hodinami. Ti, kteří dohlížejí na více míst řetězce nebo franšízy, mohou být v krátké době vyzváni, včetně večerů, víkendů a svátků.

* Úřad statistiky práce, Ministerstvo práce USA, Příručka profesního výhledu, vyd. 2016-17, Manažeři stravovacích služeb, na internetu na adrese https://www.bls.gov/ooh/management/food-service-managers.htm ( navštívil 3. března 2017).

* Úřad statistiky práce, ministerstvo práce USA, příručka o zaměstnaneckém výhledu, vydání 2016-17, ubytovaní manažeři, na internetu na adrese https://www.bls.gov/ooh/management/lodging-managers.htm , 2017).

Výuka


Celková cena za program Paralegal Institute Associate Degree in Business Management je $ 10,950./>

Celková výuka


Možnosti platby/>

 • Úplný platební plán: Platíte v plné výši za celkovou programovou cenu 10.450 USD. Ušetřete 500 USD!
 • Soukromý studentský úvěr: financujte své vzdělání s nízkými platbami a přizpůsobenými podmínkami!

Všechny akademické a finanční povinnosti školy musí být učiněny před vydáním konečných přepisů a diplomů.


Finanční pomoc/>

Programy na Brighton College jsou schváleny pro přínos veteránů. Brighton College také spolupracuje s mnoha programy zaměstnavatelů na úhradu školného, ​​stejně jako s různými programy pro rozvoj pracovní síly a odbornou rehabilitaci. Chcete-li zjistit, zda máte nárok na tyto programy, obraťte se na naši kancelář na čísle 1.800.354.1254.

Kariérní služby


Specializované kariérové ​​kurzy/>

Jakmile dokončíte svůj program, budete mít možnost absolvovat kurz kariérového průzkumu, který se zaměřuje na informace o kariéře a připraví vás na hledání zaměstnání. Zjistěte důležité dovednosti, jako je vytváření sítí, řízení kariéry a budování interpersonálních vztahů.


Personalizované pokračování budování/>

Váš životopis můžete odeslat prostřednictvím našeho online centra pro obnovu. Naši koordinátoři kariérového umístění vám s námi poskytnou individuální konzultace a osobní recenzi vašeho životopisu.


One-On-One Cover Letter Assistance/>

Naučíte se, jak vytvářet a vytvářet efektivní doprovodné dopisy a následné dopisy. Kromě toho ukážeme konkrétní příklady.


Příprava rozhovoru/>

Naučíte se techniky rozhovoru a tipy, jak odpovědět na nejčastěji kladené otázky.

Proktorované zkoušky


Všichni spolupracovníci jsou povinni absolvovat dva proktorové zkoušky prostřednictvím on-line proctoringové služby ProctorU, jak je požadováno v konkrétních kurzech. Projektované zkoušky jsou otevřené knihy a mohou být použity pouze materiály pro předměty, materiály o kurzech a osobní poznámky. Studenti nesmí používat službu Google ani jiné možnosti vyhledávání online, aby vyhledávali odpovědi při vyšetřovaných zkouškách. Webová kamera je potřebná k dokončení proktorem testů. Přenosové kredity budou zvažovány případ od případu a náhradní kurzy budou stanoveny při zápisu, jak je zaručeno. Studenti, kteří nemají přístup k webové kamerě, si mohou pro dostupnost ověřit u místní knihovny, komunitních center a rekreačních center. Členové služebních služeb a vyslaní pracovníci mohou požádat o proktorování prostřednictvím důstojníka vojenského vzdělávání nebo zkušebního kontrolního úředníka. V případě potřeby může být proktorová zkouška provedena osobně s nepřidělenou osobou, jako je například správce, knihovník, poradce nebo personál z oblasti lidských zdrojů. Individuální zkoušky vyžadují schválení od manažera Student Services before taking the exam./>

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace March 7, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
10,950 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Brighton College Online Career Training