ONLINE MASTER V OBCHODNÍ SPRÁVĚ - MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Posuňte svou kariéru do nových výšin s Master of Business Administration online z Xavier University Williams College of Business. Náš dynamický online program MBA, který je akreditován AACSB, je uznáván pro svou akademickou přísnost, kvalitu a hodnotu a přípravu absolventů, aby mohli okamžitě ovlivnit rozvíjející se obchodní svět.

Náš 100% online MBA studijní program, který je vyučován respektovanou fakultou s rozsáhlými odbornými zkušenostmi, vzdělává současné i budoucí vůdce v nejnovějších obchodních trendech a umožňuje jim sebevědomě učinit další krok v jejich kariéře a zlepšit organizace - a společnost jako celek - v rámci Jezuitská tradice. Osnovy programu online MBA poskytují flexibilní online vzdělávací zkušenost, která studentům dává možnost zahájit program několikrát po celý rok. Tím, že navštěvují kurzy online, mohou studenti na plný úvazek dokončit online magisterský program MBA za něco málo přes jeden a půl roku na plný úvazek nebo za dva až tři roky na částečný úvazek.

MBA z Xavier University vám dává celoživotní dividendy. Absolventi magisterského programu mají přístup k profesionální síti více než 18 000 absolventů, včetně vedoucích národních podniků a globálních inovátorů. Náš celonárodně hodnocený online program MBA navíc nabízí absolventům vynikající návratnost investic: Pokud jde o nejvyšší počáteční platy držitelů MBA v Ohiu, Xavier University se řadí mezi pět nejlepších, přičemž absolventi Xavier University vydělávají průměrný počáteční plat více než 81 000 $ (Columbus Business First, zpráva za rok 2019).

Máte jistotu, že si vyberete online MBA program Xavier University, který se řadí mezi nejlepší online programy MBA v zemi. Ocenění a vyznamenání za online studijní program zahrnují:

  • # 5 v Ohiu pro nejvyšší počáteční platy absolventů MBA (Columbus Business First)
  • 8. místo v ročníku 2019 Best Colleges - Regional Universities (Midwest) (USN & WR)
  • # 19 v Graduate Marketing in the nation (USN & WR)
  • # 23 v Postgraduální účetnictví v zemi (USN & WR)
  • 35. nejvýhodnější online MBA program (online MBA dnes)
  • # 60 v MBA na částečný úvazek v zemi (USN & WR)
Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

ALL FOR ONE, AND ONE FOR ALL Founded in 1831, Xavier University is a nonprofit university in Cincinnati, Ohio, as well as the fourth oldest Jesuit-based higher learning institution in the United State ... Čtěte více

ALL FOR ONE, AND ONE FOR ALL Founded in 1831, Xavier University is a nonprofit university in Cincinnati, Ohio, as well as the fourth oldest Jesuit-based higher learning institution in the United States. Recognized as one of the best regional institutions in the Midwest, Xavier provides an inclusive environment of open and free inquiry, preparing students for a world that is increasingly diverse, complex and interdependent. Respected for our academic rigor and personalized student attention, our faculty and staff serve with integrity, justice, and generosity while teaching students to do the same—so that, together, we can successfully change the world. In addition to our renowned on-campus programs, Xavier offers 100% online programs designed for working professionals. Our dynamic graduate programs offer high-quality academics and provide a pathway for students to obtain meaningful and rewarding jobs. Méně