Naučte se němčina - Online program

Všeobecné informace

Popis programu

Hledáte profesionálního německého učitele, který vám pomůže lépe pochopit jazyk? Ať už jste student z prvního ročníku, který chce dosáhnout akademického úspěchu, nebo zkušený podnikatel, který usiluje o obchodních partnerů bez tlumočníka, můžete na našem webu snadno nalézt kvalifikovaného německého učitele, který vám nejvíce vyhovuje. Není třeba věnovat hodiny provozu! Jediné, co musíte udělat pro zahájení doučování, je dobré připojení k internetu a zařízení s kamerou.

Jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich jazykových cílů? Věříme, že každý si zaslouží kvalifikované vzdělání. S ohledem na tuto skutečnost jsme shromáždili tým odborníků, kteří budou používat všechny nástroje v jejich sadě nástrojů, aby vám pomohli úspěšně se učit německy online.

Již pět let společnost Preply .com poskytuje studentům z celého světa vynikající příležitost se učit německy, kdykoli a kdekoli chtějí. Je to užitečná a nákladově efektivní metoda učení. Praxe ukazuje, že živá konverzace s učitelem je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak lépe pochopit gramatiku a slovní zásobu, zlepšit výslovnost a překonat strach z mluvení s cizinci.

Spolupracujte s německými učiteli - využijte výhod online vzdělávání

Byl jste někdy v situaci, kdy jste chtěli navštěvovat jazykové kurzy, ale nemáte čas a peníze? Máme řešení! Výuka němčiny s preferovaným učitelem prostřednictvím Skype je mimořádně přínosná a bezproblémová.

Zde je návod, jak si vyberete naši platformu jako váš spolehlivý zdroj učení:

 • Individuální kurzy s nejlepšími učiteli ze strany Skype;
 • Pohodlný online prostor pro studium;
 • Komunikace s rodilými němečtí mluvčími;
 • Pohodlné načasování;
 • Online kurzy němčiny přizpůsobené vašim potřebám a úrovni;
 • Dostupné ceny za každý balíček hodin;
 • Přátelská podpora zákazníků.

Jste připraveni začít svou jazykovou cestu? Prohlédněte si základnu našich odborníků pomocí speciálních filtrů pro zúžení vyhledávání. Díky nástrojům, které používáme na našich webových stránkách, můžete rychle najít instruktora, který vám nejvíce vyhovuje. Určete preferovanou polohu, úroveň znalostí, plán a ceny a požadované výsledky vyhledávání získáte během několika sekund. To je super jednoduché! Najděte odborníka podle svých potřeb a okamžitě si objednejte první německou lekci. Pokud máte rádi vybraného odborníka, můžete si koupit balíček hodin, abyste mohli pokračovat ve vaší společnosti.

Chat s rodilým německým mluvčím - dozvíte se více o jazyce a kultuře

Zanechává vaše Němce hodně, aby bylo žádoucí? Žádná panice! Ať už potřebujete němčinu pro podnikání nebo chcete absolvovat plné známky, na naší interaktivní platformě najdete školitele, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Jak to můžeme udělat? Být předním poskytovatelem online kurzů pro studenty, umožňujeme, aby se do našeho týmu zapojili pouze nejvýkonnější odborníci.

Podívejme se, co jste dosáhli pomocí naší platformy:

 • Naučte se německy online s odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou.
 • Ušetřete svůj drahocenný čas, protože hledání preferovaného učitele trvá jen několik kliknutí.
 • Užijte si zajímavý a praktický studijní plán vytvořený výhradně pro vás.
 • Proveďte doučování, kdykoli a kdekoli budete chtít.
 • Koupit lekce s učiteli pomocí Skype za nejvýhodnější cenu.

Zde u společnosti Preply .com věříme, že personalizované kurzy německého jazyka jsou zásadní pro to, abyste pomohli splnit vaše akademické cíle. Nabízíme proto intenzivní lekce s německými učiteli online. Při volbě individuální konverzace přes Skype získáte kompetentní pomoc na základě Vašich potřeb a preferencí. Zkuste to zkusit a uvidíte, že naše společnost usnadňuje získání kvalifikované pomoci učitelů německého jazyka.

Poslední aktualizace Červen 2018

Informace o škole

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Čtěte více

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Méně