Přečtěte si oficiální popis

Rozvoj vůdce, kteří mohou sladit IT strategii s obchodními cíli MSc v řízení IT (MITM), program připravit jednotlivce pro řadu IT v souvislosti s rolí pro správu, jako je IT projektový manažer, konzultant technologie, systémový analytik, IT stratég a IT ředitel. Program má zřetelný řízení spíše než čistě technického zaměření a překlenuje propast, která často existuje mezi IT a obchodu. Program je zvláště vhodný pro IT profesionály, jejichž práce zahrnuje úzkou interakci s non-IT a podnikatelů. Účastníci na programu MITM mají obvykle od 5 do 15 let zkušeností z praxe v oblasti IT.

Získané dovednosti, znalosti

Po dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: - posoudit obchodní problémy z hlediska IT - Sladit IT plány a cíle s obchodními záměry a cíle - formulovat strategické a taktické doporučení pro použití je pro zlepšení výkonnosti podniku - plánovat a organizovat IT-související s projekty, aktivity a iniciativy - rozhodovat se na základě organizačních faktorů k zajištění úspěšného nasazení IT řešení - účinně spolupracovat jak s IT a non-IT zúčastněné strany v rámci projektového týmu

DOBA

Pomocí našeho modelu Flexi-Pace, studenti obvykle dokončit program v 18 do 24 měsíců, ale může dokončit program v tak rychle, jak 12 měsíců. Normální Kandidatura doba je 3 roky, ale studenti mohou studovat mimo normální kandidatury období prostřednictvím rozšířeného kandidatury.

Vstupní požadavky

Všichni žadatelé budou posuzovány jejich individuálních zásluh. Můžete být přijat do programu tím, že splní následující kritéria: - důkaz o znalosti anglického jazyka pro žadatele, jejichž mateřským jazykem není angličtina, a kteří neuskutečňují terciárního vzdělávání v anglickém jazyce. - Bakalářský titul v počítači; Nebo non-počítač s CGPA 2.5 a výše z jakéhokoli orgánu, který je akreditován nebo uznanou vládou Malajsie - Kandidáti se CGPA pod 2,5, ale nad 2,0, může být povoleno, aby přísné interní hodnocení. - Kandidáti bez Bachelor of Computing mohou být přijaty za předpokladu, že se tyto požadované moduly jako součást jejich studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z GlobalNxt University »

This course is Online forma
Start Date
May 2019
Duration
18 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
6,000 USD
Deadline
May 5, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
May 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
May 5, 2019

May 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
May 5, 2019
End Date