Read the Official Description

Rozvoj vůdce, kteří mohou sladit IT strategii s obchodními cíli MSc v řízení IT (MITM), program připravit jednotlivce pro řadu IT v souvislosti s rolí pro správu, jako je IT projektový manažer, konzultant technologie, systémový analytik, IT stratég a IT ředitel. Program má zřetelný řízení spíše než čistě technického zaměření a překlenuje propast, která často existuje mezi IT a obchodu. Program je zvláště vhodný pro IT profesionály, jejichž práce zahrnuje úzkou interakci s non-IT a podnikatelů. Účastníci na programu MITM mají obvykle od 5 do 15 let zkušeností z praxe v oblasti IT.

Získané dovednosti, znalosti

Po dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: - posoudit obchodní problémy z hlediska IT - Sladit IT plány a cíle s obchodními záměry a cíle - formulovat strategické a taktické doporučení pro použití je pro zlepšení výkonnosti podniku - plánovat a organizovat IT-související s projekty, aktivity a iniciativy - rozhodovat se na základě organizačních faktorů k zajištění úspěšného nasazení IT řešení - účinně spolupracovat jak s IT a non-IT zúčastněné strany v rámci projektového týmu

DOBA

Pomocí našeho modelu Flexi-Pace, studenti obvykle dokončit program v 18 do 24 měsíců, ale může dokončit program v tak rychle, jak 12 měsíců. Normální Kandidatura doba je 3 roky, ale studenti mohou studovat mimo normální kandidatury období prostřednictvím rozšířeného kandidatury.

Vstupní požadavky

Všichni žadatelé budou posuzovány jejich individuálních zásluh. Můžete být přijat do programu tím, že splní následující kritéria: - důkaz o znalosti anglického jazyka pro žadatele, jejichž mateřským jazykem není angličtina, a kteří neuskutečňují terciárního vzdělávání v anglickém jazyce. - Bakalářský titul v počítači; Nebo non-počítač s CGPA 2.5 a výše z jakéhokoli orgánu, který je akreditován nebo uznanou vládou Malajsie - Kandidáti se CGPA pod 2,5, ale nad 2,0, může být povoleno, aby přísné interní hodnocení. - Kandidáti bez Bachelor of Computing mohou být přijaty za předpokladu, že se tyto požadované moduly jako součást jejich studia.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by GlobalNxt University »

This course is Online forma
Start Date
Led. 2020
Duration
18 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
18,000 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020