Read the Official Description

Moderní hebrejština je mnohem víc než jen jazyk, je to církev. Věříme, že nejlepší způsob, jak se naučit hebrejština, je v podpůrné třídě as zkušenými izraelskými učiteli.

8 úrovní znalostí hebrejštiny

Najděte způsob, který vám bude vyhovovat

Abeceda a základní jazyk

Začneme budováním silné základny pro jazyk, počínaje abecedou. Náš systém výuky hebrejštiny v hebrejštině představuje základní jazykové pojmy tím, že se seznámíme se základy hebrejštiny.

Význam a účel a vyjádření pocitů

Rozšiřte svou slovní zásobu tak, že se zaměříte na témata, jako je počasí, oblečení a jídlo. Cvičíte tato slova a použijte gramatiku, abyste se ujistili, že budete neustále budovat pevný základ hebrejského jazyka.

Učte se gramatika a izraelský slang

Začnete se zlepšovat jazykové schopnosti, protože budeme pokračovat ve studiu gramatiky, zavádění nových slovních skupin a jejich praktikování. Jejich schopnost vyjádřit se v hebrejštině se zlepší s každou lekcí.

Prozkoumejte hebrejské texty

Každý jazyk zahrnuje jejich literaturu. Představíme vám písně, povídky a poezii, obohatíte svou slovní zásobu a dáváte lepší představu o izraelské kultuře.

Izraelská kultura a cestování

Jazyk je produktem jeho historie. S každým novým textem, který čteme, se váš hebrejský svět rozšíří, odhalí bohatost tohoto jazyka a dovolí vám vybudovat bohatší slovní zásobu a zlepšit gramatiku.

Hebrejštinu o izraelské literatuře

Otevřete oči a své srdce Izraeli a jeho kultuře, historii a literatuře s hebrejštinou na vysoké úrovni. S každou novou písní a každou novou povídkou, kterou čteme, se dozvíte více gramatiky a rozšiřte svou slovní zásobu.

Přečtěte si izraelské noviny

Pokračujte ve čtení hebrejské literatury a ponořte se do izraelské kultury, jak obohatíte svůj jazyk. Od novinových článků po klasickou literaturu a poezii oceníte bohatství tohoto světa.

Hebrejština s pomocí aktuálních událostí

V této fázi si užijete své nově získané hebrejské dovednosti. Čtení novin, naslouchání nejnovějším zprávám a mluvení o různých tématech jsou konečným důkazem vašeho úspěšného jazykového studia.

Hlavní výsledky

  • Hebrejská abeceda
  • Základní překladové dovednosti
  • čtení
  • Historický kontext
  • Hebrejská syntaxe
Program taught in:
Angličtina
Hebrejština
Last updated September 17, 2018
This course is Online forma
Start Date
Říj. 2019
Duration
9 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date