Moderní hebrejština

Rosen School of Hebrew

Popis programu

Read the Official Description

Moderní hebrejština

Rosen School of Hebrew

Moderní hebrejština je mnohem víc než jen jazyk, je to církev. Věříme, že nejlepší způsob, jak se naučit hebrejština, je v podpůrné třídě as zkušenými izraelskými učiteli.

8 úrovní znalostí hebrejštiny

Najděte způsob, který vám bude vyhovovat

Abeceda a základní jazyk

Začneme budováním silné základny pro jazyk, počínaje abecedou. Náš systém výuky hebrejštiny v hebrejštině představuje základní jazykové pojmy tím, že se seznámíme se základy hebrejštiny.

Význam a účel a vyjádření pocitů

Rozšiřte svou slovní zásobu tak, že se zaměříte na témata, jako je počasí, oblečení a jídlo. Cvičíte tato slova a použijte gramatiku, abyste se ujistili, že budete neustále budovat pevný základ hebrejského jazyka.

Učte se gramatika a izraelský slang

Začnete se zlepšovat jazykové schopnosti, protože budeme pokračovat ve studiu gramatiky, zavádění nových slovních skupin a jejich praktikování. Jejich schopnost vyjádřit se v hebrejštině se zlepší s každou lekcí.

Prozkoumejte hebrejské texty

Každý jazyk zahrnuje jejich literaturu. Představíme vám písně, povídky a poezii, obohatíte svou slovní zásobu a dáváte lepší představu o izraelské kultuře.

Izraelská kultura a cestování

Jazyk je produktem jeho historie. S každým novým textem, který čteme, se váš hebrejský svět rozšíří, odhalí bohatost tohoto jazyka a dovolí vám vybudovat bohatší slovní zásobu a zlepšit gramatiku.

Hebrejštinu o izraelské literatuře

Otevřete oči a své srdce Izraeli a jeho kultuře, historii a literatuře s hebrejštinou na vysoké úrovni. S každou novou písní a každou novou povídkou, kterou čteme, se dozvíte více gramatiky a rozšiřte svou slovní zásobu.

Přečtěte si izraelské noviny

Pokračujte ve čtení hebrejské literatury a ponořte se do izraelské kultury, jak obohatíte svůj jazyk. Od novinových článků po klasickou literaturu a poezii oceníte bohatství tohoto světa.

Hebrejština s pomocí aktuálních událostí

V této fázi si užijete své nově získané hebrejské dovednosti. Čtení novin, naslouchání nejnovějším zprávám a mluvení o různých tématech jsou konečným důkazem vašeho úspěšného jazykového studia.

Hlavní výsledky

  • Hebrejská abeceda
  • Základní překladové dovednosti
  • čtení
  • Historický kontext
  • Hebrejská syntaxe
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Hebrejština


Poslední aktualizace September 17, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
9 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Izrael - Jerusalem, Jerusalem District
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Izrael - Jerusalem, Jerusalem District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu