Magistr v designu

Všeobecné informace

Popis programu

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Proč magisterský titul v designu?


V komplexním a konkurenčním prostředí, jak se v současné době integrují jednotlivé společnosti, se design stal důležitou konkurenční a strategickou výhodou, neboť poskytuje inovace a diferenciaci.

London School Of Design And Marketing Master in Design představuje příležitost proměnit odborníky na odborníky několika oblastí designu zlepšením jejich základních, kritických a procedurálních dovedností, a to nejen pochopit firemní realitu, ale také přispět k hodnotovému procesu stvoření.

MA Design je výhradně online a je k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.

London School Of Design And Marketing

Kde se vášně stává profesí


PŘEHLED KURZU


Úvod

Náš magisterský titul v designu se zaměřuje na intelektuální podporu, která zlepšuje pochopení designu a jeho vztahů se společnostmi a profesionálním průmyslem. Náš kurz je výhradně online a zaměřuje se na tři hlavní oblasti praxe: komunikační design, interaktivní design a produktový design.


Učební dovednosti

Studenti LSDM přijmou reflexní, analytický a evaluační přístup k designu, čímž získají lepší pochopení dynamických vztahů mezi designem, průmyslem a komerčním sektorem. Náš studijní plán absorbuje realitu, poskytuje pokročilé, specializované, umělecké, akademické a podnikatelské znalosti, které umožní studentům v budoucnu pokračovat v etablované kariéře.


Učitelé

Naši učitelé jsou složeni z kvalifikovaných, zkušených a uznávaných učitelů. Kromě akademického titulu doktorského studia představují zavedenou profesionální kariéru, která spojuje akademickou složku s trhem práce.


Tutor Centrum

Studenti LSDM jsou na týdenním základě pod dohledem Centra lektorů složeného z týmu specializovaných lektorů v oboru Design s magisterskými tituly a několika lety osvědčených zkušeností. Naše Tutor Centrum je také k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.


Cíle a profesionálové Outlets

Naše magisterské studium v ​​oboru Design je určeno studentům, profesionálům, umělcům nebo nezávislým pracovníkům s ambicí nebo zavedenou kariérou v oblasti reklamy (umělecké ředitele, výrobci nebo návrháři), vizuální design, komunikační design, grafický design a interaktivní design (designéři, producenti, , umělecké ředitele nebo tvůrčí ředitelé).


VSTUPNÍ POŽADAVKY


Naši kandidáti mohou požádat o magisterský titul v oboru Design prostřednictvím jedné z následujících možností:

Prostřednictvím bakalářského studijního programu: ukončení vysokoškolského vzdělání (3 roky) v zemi původu, potvrzené právně vydaným certifikátem. Tento stupeň by měl být v oblasti, kterou jste si vybrali, nebo podobný kurz.


Prostřednictvím pracovních zkušeností: Významné pracovní zkušenosti, které ukazují vaši schopnost podstoupit magisterský titul v oboru Design. To je podmíněno souhlasem LSDM na základě afinity a vhodnosti základního vzdělání, školení a zkušeností studentů. Kandidát bude vyzván, aby předložil portfolio, které odhalí jeho pracovní zkušenosti v oblasti designu.


Studenti se speciálními potřebami jsou rovněž způsobilí k podávání žádostí. Bude provedena analýza studenta a osoby odpovědné za péči o studenta o konkrétních potřebách každého případu.

Studenti jsou rovněž způsobilí k podávání žádostí. Bude provedena analýza jeho profesionální kariéry, jako je tomu v případě žádostí prostřednictvím pracovních zkušeností.


STRUKTURA


Náš Master in Design je 100% online, určený pro výuku v souladu s dostupností našich studentů, bez pevného časového rozvrhu. Jinými slovy, studenti LSDM mohou definovat, kdy nebo kde mají přístup k našemu obsahu. V konečném časovém harmonogramu budou naplánovány pouze závěrečná zadání a konkrétní prezentace, které budou včas nahlášeny studentům LSDM.

V průběhu přibližně 12 měsíců jste absolvovali naše magisterské studium v ​​oboru Design, akreditované Univerzitou pro výtvarné umění (UCA), jednu z nejlepších specializovaných univerzit ve Velké Británii, vyučované ve vašem jazyce, aniž byste opustili váš dům.


Metody vyučování a výuky používané v tomto kurzu: \ t

  • Vyučují v angličtině, španělštině a portugalštině.
  • 5 jednotek a konečný projekt;
  • Obsah jednotky je asynchronní a organizovaný podle týdenních témat;
  • K obsahu můžete přistupovat kdykoli a kdekoli chcete;
  • Naše školicí centrum funguje jako nástroj podpory a interakce pro naše studenty;
  • Online zdroje (např. Přednášky, semináře a diskuse, konzultace a zpětná vazba, facilitace fór, on-line diskusní skupiny a praktické cvičení).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Čtěte více

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Méně
Londýn , Madrid , Porto + 2 Více Méně