Magistr V Logistice A řízení Dodavatelského Řetězu

Všeobecné informace

Popis programu

Tento Magistr kvalifikuje studenta jako specialistu na činnosti řízení dodavatelského řetězce , na rozdíl od individuální analýzy kvantitativních technik nebo operačních analytických modelů různých prvků, které tvoří dodavatelský řetězec.

Dvojitá míra Summa univerzita

Díky dohodě mezi Evropským absolventským institutem a Summskou univerzitou můžete studovat své postgraduální studium získáním amerického duálního titulu s tímto programem. Uznání a zásluhy obou institucí nabízejí prestižní formaci na mezinárodní úrovni .

Proč si vybrat tohoto Mistra?

Pomocí tohoto postgraduálního studia získáte potřebné dovednosti, které povedou k transformaci tradičních obchodních modelů vytvářejících nové trhy.

 • Protože školíme budoucí transformační vůdce, kteří budou provádět změny v organizacích, v souladu s globálními makroekonomickými trendy.
 • Protože předvedete svou strategickou a manažerskou vizi řízení dodavatelského řetězce a to vám umožní získat mezinárodní certifikaci CSCM® , Certified Supply Chain Manager, společností ISCEA.
 • Protože budete znát změny, které průmyslové, obchodní a servisní společnosti potřebují, aby čelily výzvám, které vyplynou ze začátku čtvrté průmyslové revoluce (společnosti 4.0).
 • Protože budete znát nové globální výzvy dodavatelského řetězce a nejdůležitější mezinárodní trhy.

program

 1. Řízení globálního dodavatelského řetězce (4 ECTS)
 2. Základy mezinárodního obchodu (4 ECTS) \ t
 3. Strategické řízení zakázek: Nákupy a dodavatelé (4 ECTS)
 4. Kvantitativní modelování pro rozhodování o dodavatelském řetězci (4 ECTS)
 5. Produkce udržitelného zboží a zážitků z památných služeb (4 ECTS)
 6. Plánování, řízení a řízení zásob (4 ECTS)
 7. Aplikované informační technologie (4 ECTS)
 8. Management distribuce a návrhu sítě (4 ECTS)
 9. Operace řízené poptávkou
 10. Logistika aplikovaná na mezinárodní obchod (4 ECTS)
 11. Vedení vysoce efektivních týmů (4 ECTS)
 12. Strategické plánování a finanční řízení v dodavatelském řetězci (4 ECTS)
 13. Podnikatelský a podnikatelský plán (4 ECTS)
 14. Konec Programového projektu: Příprava certifikace CSCM® - Certifikovaný manažer dodavatelského řetězce a ISO 28000 Interního auditora (8 ECTS).

Blízkost a personalizace

Kontakt studentů, učitelů a lektorů je nepřetržitý prostřednictvím virtuální platformy.

 • Celková dostupnost materiálů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Zvyšování pochybností kdykoliv během dne.
 • Průběžná komunikace prostřednictvím diskusních fór.

Díky tomu a struktuře obsahu je hodnocení programů zásadně praktické.

Svědectví

„Průchod IEP byl ve skutečnosti skvělý zážitek, kvalita studijních materiálů i učitelů je skvělá, metodologie nám umožňuje vhodně vhodné znalosti a velmi brzy počáteční bariéru online studia, zpětné vazby a Účast na fórech je velmi dobrá a studované obchodní případy pomáhají zaměřit se na teoretické koncepty. Obecně doporučuji 100% studii v IEP. “ Miguel Ángel Marmolejo

Podpora na studium - Financování

Institut má stipendijní program, který může pokrýt až 65% nákladů na výuku . V každé výzvě je nabízen omezený počet stipendií na základě osobní, profesní nebo ekonomické situace uchazečů.

Existují také zvláštní podmínky financování, které mají studentům pomoci převzít náklady na kurz prostřednictvím systému odložených plateb.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of cla ... Čtěte více

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of classes are given each year through its on-line platform to students from different countries by teachers of the most prestigious Universities and Business Schools. The On-line Campus allows both teachers and students to... Méně
Madrid , Španělsko online + 1 Více Méně