Read the Official Description

Vítejte

El Cesine MBA v mezinárodní marketing Je to mezinárodně orientovaná specializace v oblasti reklamy, public relations a marketingového programu. Studenti získají pevný základ v řízení komunikace a globální marketing, poskytovat jim s multidisciplinárním odborným profilem specializující se na segmentaci produktů nebo služeb a znalostí nejlepších technik mezinárodního výzkumu trhu.

Student Profile

Komunikace, vyjednávání a vedení jsou některé z klíčových dovedností získaných v celém programu, ačkoliv jsou zaměřeny zejména na mezinárodním kontextu, s hlavním důrazem na asijských trzích. Obchodní komunikace přestal být místní otevření globálním světě, vyžaduje proto schopen řídit informační profesionály po celém světě.

CÍLE

Cíle MBA Mezinárodní marketing zaměřit se na dosažení solidní a zvláštní odbornou přípravu v institucionálním Protokol o mezinárodním kontextu. Mezinárodní marketing MBA Student získá znalosti o mezinárodní právní předpisy týkající se marketingu a reklamy, obchodní komunikace, informačních a komunikačních technologií, jazyky, atd

Mezinárodní zkušenosti

Program zahrnuje, volitelně, modul internacionalizace ve Spojených státech, aby se dozvěděli o výkonu pole mediálních společností a amerických marketing. Toto je devět-denní stadium v ​​New Yorku na návštěvu americké společnosti a masová komunikace. Výlet zahrnuje také návštěvy španělských orgánů v této oblasti, stejně jako semináře a další kulturní aktivity.

Program taught in:
španělština
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
3,000 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date