Mezinárodní marketing mba-line

CESINE Centro Universitario

Popis programu

Read the Official Description

Mezinárodní marketing mba-line

CESINE Centro Universitario

Vítejte

El Cesine MBA v mezinárodní marketing Je to mezinárodně orientovaná specializace v oblasti reklamy, public relations a marketingového programu. Studenti získají pevný základ v řízení komunikace a globální marketing, poskytovat jim s multidisciplinárním odborným profilem specializující se na segmentaci produktů nebo služeb a znalostí nejlepších technik mezinárodního výzkumu trhu.

Student Profile

Komunikace, vyjednávání a vedení jsou některé z klíčových dovedností získaných v celém programu, ačkoliv jsou zaměřeny zejména na mezinárodním kontextu, s hlavním důrazem na asijských trzích. Obchodní komunikace přestal být místní otevření globálním světě, vyžaduje proto schopen řídit informační profesionály po celém světě.

CÍLE

Cíle MBA Mezinárodní marketing zaměřit se na dosažení solidní a zvláštní odbornou přípravu v institucionálním Protokol o mezinárodním kontextu. Mezinárodní marketing MBA Student získá znalosti o mezinárodní právní předpisy týkající se marketingu a reklamy, obchodní komunikace, informačních a komunikačních technologií, jazyky, atd

Mezinárodní zkušenosti

Program zahrnuje, volitelně, modul internacionalizace ve Spojených státech, aby se dozvěděli o výkonu pole mediálních společností a amerických marketing. Toto je devět-denní stadium v ​​New Yorku na návštěvu americké společnosti a masová komunikace. Výlet zahrnuje také návštěvy španělských orgánů v této oblasti, stejně jako semináře a další kulturní aktivity.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
3,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Santander, Cantabria
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Santander, Cantabria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu