Read the Official Description

Pochopte, zhodnoťte, implementujte a vést kolem pilířů řízení bezpečnosti informací

VAŠE STUPNĚ BEST VALUE

The MBA v oblasti řízení informační bezpečnosti Byla navržena tak, aby pomohla chránit důležité firemní informační prostředky, jakož i základní systémy a technologické zdroje. Tento titul SMCU online umožňuje absolventům úspěšně vést své týmy společně s frontami moderní kybernetické války.

Klíčová obchodní část studijního programu poskytuje pevné znalosti o podnikové organizaci a jejích různých funkcích při poskytování nástrojů pro kritické posouzení priorit, aktiv a procesů firem. Na základě bohatého akademického materiálu a praktického uplatnění pomáhá počáteční programová fáze posílení míry interdisciplinárního porozumění nezbytného k posouzení rizik a ochraně integrity a důvěrnosti firemních dat. Studentům budou poskytnuty manažerské dovednosti potřebné k rozvoji směrem k účinným a inovativním vůdcům.

PILIVY ŘÍZENÍ BEZPEČNOSTI INFORMACÍ

SMCU bude vést studenty k tomu, aby byli schopni porozumět, posoudit, implementovat a vést kolem pilířů řízení bezpečnosti informací: vývoj a implementace strategických politik a systémů řízení na úrovni vládních a podnikových, řízení rizik a plánování a implementaci kontinuity provozu a provozu , Posuzovat a ovlivňovat manažerská rozhodnutí v rámci komplexního bezpečnostního kontextu - všechny výše uvedené jsou zabaleny do urychleného a přesvědčivého učebního plánu, který vyzývá studenta, aby se stal úspěšným manažerem InfoSec.

Tento program je ideální pro manažery, kteří potřebují vést, dohlížet na operace zabezpečení informací, stejně jako pro jednotlivce, kteří provozují své vlastní podnikání v příslušné oblasti a potřebují důkladné pochopení základní technologie i podnikových mechanismů. MBA v oblasti řízení bezpečnosti informací může být atraktivní i pro jednotlivce, kteří v současnosti pracují u vojenských nebo donucovacích orgánů.

100% RIZIKO ZDARMA

Registrace je absolutně bez rizika. Jsme tak přesvědčeni, že jste vaším ideálním partnerem, abyste mohli začít studovat zdarma. Výuka probíhá až po počátečním zkušebním týdnu, pokud se rozhodnete zůstat. Neplatí se žádné sankce. Toto je jedinečné, celosvětové.

AKREDITACE

Program je plně akreditován Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP), který uznává Rada pro akreditaci vysokého školství (CHEA).

Program design

SMC online MBA program je intelektuálně náročný a byl navržen špičkovými vedoucími akademickými pracovníky. To silně podporuje vlastní učení a poskytuje neomezenou flexibilitu. Peer review je silně podporován. Je základním kamenem řízení výkonnosti programu a vycvičí vaše dovednosti v oblasti zpětné vazby, zodpovědnosti, načasování a týmové práce.

SEMINÁŘE FACE-TO-FACE

Speciální výukové balíčky, včetně osobních seminářů a dalších akademických služeb, které jsou k dispozici pro celé kohorty studentů od 7 500 EUR / student.

PŘIJETÍ PROGRAMU

Vzhledem k flexibilní struktuře programu je registrace průběžně. Studenti, kteří jsou podporováni asynchronním způsobem studia, mohou kdykoli začít studovat v souladu s osobními a profesními závazky.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by SMC University »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
7,920 EUR
Výuka je splatná čtvrtletně a činí 990 EUR za čtvrtletí po dobu dvou let. Alternativně se můžete také rozhodnout, že vyúčtujete celou výuku v jediné splátce ve výši 6 800 € (neplatí žádné další poplatky).
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date