Mba online

California State University Dominguez Hills, College of Business Administration and Public Policy

Popis programu

Read the Official Description

Mba online

California State University Dominguez Hills, College of Business Administration and Public Policy

Kalifornská státní univerzita, Dominguez Hills, Master of Business Administration (MBA Online) programy poskytuje on-line dodání akreditovaných MBA titul a programy, které jsou speciálně navrženy pro zaneprázdněných pracujících profesionálů, jejichž profesní odpovědnost a omezení umístění brání jim v účasti na on-kampus .

Získejte svůj titul online a zároveň si udržujte svoji kariéru a osobní život. Dokončete všechny své kurzy online, zatímco jste na své profesionální kariérové ​​dráze. Máte plnou interakci se spolužáky a fakultou online bez ohledu na to, kde jste.

Vyzkoušejte inovativní online program společnosti CSUDH, který je speciálně navržen tak, aby zůstával aktuální a rozvíjel vhled na aktuální a praktická témata.

MBA Online - Přehled programu
MBA v CSUDH poskytuje solidní kvalifikaci v řízení podniku s kurzy, které jsou široký v obsahu, pokrývající základní oblasti znalostí a dovedností požadovaných v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí. Cílem učebních osnov je poskytnout studentům nástroje pro řešení obchodních problémů a rozhodování v rámci strategického plánu. MBA je určen nejen k tomu, aby získal znalosti o účetnictví, ekonomii, financích, managementu a marketingu, ale také aby absolventům poskytl základy pro efektivní budování týmu, kvantitativní a kvalitativní rozhodování a kreativní řešení problémů.

MBA může být dokončen zcela online prostřednictvím programu MBA Online. Kurzy se vyznačují vysokou interakcí mezi fakultou a studenty a mezi studenty. Každá třída kombinuje textové materiály, přednášková videa, případové studie, skupinovou interakci mezi studenty, diskutované záběry, interaktivní síťové setkání a videokonference.

V roce 2007 společnost CNN Money:
Cal State Dominguez má více než 4000 studentů zapsaných v internetových třídách, kteří krmili 17 různých online programů a certifikátů. To rozšiřuje své 12 500 dalších tradičních studentů z cihel a malty. Cal State Dominguez je online MBA titul je zařazen GetEducated.com jako jeden z cenově nejdostupnějších a robustních učebních osnov v zemi. více...

V roce 2007, Yahoo Money záležitosti:
"... více než 100 vysokých škol a univerzit nabízejí online MBA programy, včetně Auburn University, California State University-Dominguez Hills, University of Maryland University College, University of Massachusetts-Amherst, University of Michigan-Flint, Syracuse University. .. "

V roce 2004, GetEducated.com:
CSU Dominguez Hills MBA Online patří k nejlepším vyjednáváním v zemi!

V roce 2003, The Wall Street Journal:
"Jeden zcela online program s rostoucí pověstí je Dominguez Hills, součást systému Kalifornské státní univerzity, mimo Los Angeles. Dominguez Hills zahájil svůj online program MBA v roce 1997 a nyní má dvakrát tolik studentů než on-campus program ... "

V roce 1997 časopis Forbes:
Časopis Forbes identifikoval společnost CSUDH jako jednu z 20 nejvýznamnějších univerzit Cyber ​​ve Spojených státech a uznala její vedoucí postavení v oblasti distančního vzdělávání.

MBA Online Program přijetí
Žadatelé o přijetí do programu MBA Online musí splňovat obecné požadavky na státní univerzitu Kalifornie a doplňkové požadavky Vysoké školy podnikatelské správy a veřejné politiky v kampusu Dominguez Hills.

Přihlašovatelé budou přijati, pokud splňují následující podmínky:

Uchovávejte přijatelný stupeň baccalaureate od regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity,


Jsou v dobrém postavení v poslední navštěvované instituci,
Dosáhli minimálního průměru minimálního průměru minimálně 2,75 (4,0) v posledních 60 semestrech (90 čtvrtletí) vyšších divizních jednotek,
Dosáhněte minimálního skóre 450 bodů na zkoušce Admission Admission Test (GMAT) s minimálními hodnotami v hodnotě 25 percentilu nebo nad ním, a to jak na verbální, tak na kvantitativní části testu,
Dosáhnout minimálního skóre 570 na zkoušce angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) (požaduje se pouze studenti, kteří absolvovali všechny nebo podstatnou část svého vzdělání v jiném jazyce než v angličtině).


Vstup do programu MBA Online je selektivní. Přijímací výbor hodnotí celý balíček aplikací, který váží předcházející akademické výsledky, předchozí pracovní zkušenosti, skóre GMAT a další odborné a intelektuální aktivity.

Požadavek GMAT GMAT

Žadatelé, kteří nedokončili Graduate Management Admission Test (GMAT), mohou předložit všechny ostatní materiály a obsahovat zkušební datum, které je třeba vzít v úvahu pro přijetí.

Požadavek TOEFL TOEFL

Všichni žadatelé o absolventy, bez ohledu na státní občanství, jejichž přípravné vzdělávání bylo v podstatě v jiném jazyce než v angličtině, musí prokázat způsobilost v angličtině. Ti, kteří nemají bakalářský titul z instituce, kde angličtina je hlavním jazykem výuky, musí získat minimální skóre 570 na zkoušku angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 semestry
Kombinované
Price
Cena
2,500 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Carson, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Carson, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu