Online program MSEd v rámci speciálního vzdělávání uvidí celou školní krajinu a kombinuje praktické zkušenosti s nejnovějšími průlomovými technologiemi. Naučíte se nové způsoby, jak zajistit, aby studenti se speciálními potřebami uspěli.

Online Magistr ve vzdělávání ve speciálním vzdělávání na Purdue University se zaměřuje na mírné zásahy s možností přidat další kurzy v intenzivní intervenci. Několik možností je k dispozici pro splnění vašich kariérních potřeb:

  • Pouze magisterské: Určeno pro ty, kteří hledají znalosti v oblasti speciálního vzdělávání. Není vyžadována žádná praxe; je na jeho místě přijata další volitelný předmět.
  • Magisterské s počáteční licencí speciálního vzdělávání: určeno pro ty, kteří hledají magisterský titul, stejně jako počáteční licence ve speciálním vzdělávání v mírné intervenci nebo mírné a intenzivní intervence. Tato dráha vyžaduje praktické a studentské zkušenosti z výuky v terénu.
  • Magisterské studium s dodatečnou licencí pro speciální vzdělávání: Určeno pro ty, kteří již mají počáteční (výukové) licenční řízení a snaží se přidat dodatečnou licenční smlouvu v mírném zásahu nebo v mírném a intenzivním zásahu. Tato trať vyžaduje praktické zkušenosti.
  • Magistr s dodatečnou licencí speciálního vzdělávání - pouze intenzivní zásah: Určeno pro ty, kteří již mají speciální vzdělávací výuku v lehkém zásahu a hledají další povolení při intenzivním zásahu. Tato trať vyžaduje praktické zkušenosti.


Program vám umožní:

  • Porozumět různým charakteristikám a kategoriím postižení.
  • Aplikujte metody hodnocení učení pro studenty s výzvami.
  • Poskytněte osnovy přizpůsobené potřebám jednotlivých žáků a vzdělávacím plánům.
  • Používejte současné technologie k podpoře zvýšené mobility, komunikace, sebeurčení a kognitivního fungování.
  • Učte příslušné funkční a sociální dovednosti studentům s náročným chováním.

Tento online program speciálního vzdělávání je propojen s edTPA, systémem hodnocení a podpory založeným na výkonu, zaměřeným na konkrétní subjekty, který je navržen tak, aby splňoval státní a národní normy - včetně standardních standardních základních standardů a konsorcia pro hodnocení a podporu interkulturních učitelů (InTASC). učitelé mohou účinně vyučovat každého studenta. Studenti dokončí čtyři profesionální portfolia a předloží neupravené videozáznamy živých výukových sezení k dokončení požadavků na edTPA.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Purdue University Online

Zobraz 12 více kurzů z Purdue University Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Pro 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Srp 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Bře 31, 2021
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Pro 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Srp 31, 2020

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Bře 31, 2021