Magistr ve stavebnictví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

Magisterský studijní program je určen pro pracující profesionály, kteří již získali bakalářský titul ve stavebnictví.

Všechny absolventské kurzy vedoucí k tomuto stupni jsou k dispozici online studentům, kteří splňují požadavky na přijetí. Studenti nikdy nepotřebují přijít do školního areálu pro všechny kursy a budou cestovat do Kansas State University kampusu pouze jednou na konci svého programu na ústní zkoušku, která je řízena jejich dozorčí výbor.

Kariéra

Stavební inženýři se podílejí na průmyslových odvětvích, které pomáhají plnit společenské požadavky na řešení rostoucí populace, jako jsou:

  • stavba obytných a pracovních prostor
  • vytvoření spolehlivého dopravního systému pro lidi a potraviny
  • poskytování pitné a průmyslové vody
  • nakládání s odpady z lidské činnosti
  • čištění životního prostředí

Akreditace

Kansasská státní univerzita je akreditována vysokoškolskou komisí Severoevropské asociace vysokých škol a škol.

Magistr v oboru stavebního inženýrství je nabízen prostřednictvím katedry stavebního inženýrství na vysoké škole inženýrství. Oddělení je vysokoškolské programy jsou akreditovány Akreditační rada strojírenství a technologie (ABET) a stejné inženýrské fakulty je plně zapojen do vysoce kvalitní programy absolventa.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are.

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are. Méně
Manhattan , USA online + 1 Více Méně