Magistr ve financích

Georgetown University Online

Popis programu

Read the Official Description

Magistr ve financích

Georgetown University Online

Georgetown University je online program Magistr v oblasti financí (MSF) , přeměňuje dnešní nejlepší odborníky na rostoucí lídry v oboru. Vytvořená uznávanou fakultou McDonough School of Business , tento světový učební plán a revoluční online učební platforma přinášejí základní dovednosti, abyste získali finanční kariéru na další úroveň.

Jako student MSF se učíte z první ruky z fakulty doktorů a učitelů. Náš program poskytuje profesionálním profesionálům z celého světa možnost prohloubit své podnikatelské a technické finanční dovednosti a zkušenosti s výukou na univerzitě v Georgetownu, kde se fakulta zavázala k vysoce kvalitní výuce.

Zapojte se do finančního studijního programu, který nabízí učební plán intenzivních kurzů, aplikací v reálném světě, globálního výhledu a závazku k etickým hodnotám. Když budete absolvovat Georgetown University s vaším stupni MSF, budete na cestě k tomu, abyste se dostali mezi globální finanční vůdce s knihovnou znalostí, která zahrnuje:

 • Schopnost oceňovat akcie, dluhopisy a deriváty pomocí nejmodernějších metod oceňování
 • Komplexní chápání toho, jak hodnotit firemní investiční projekty ve strategickém kontextu
 • Oceňování důležitosti etického rozhodování
 • Schopnost sestavit efektivní portfolio s použitím nejnovějších technik pro odhad očekávaných výnosů a rizik
 • Důkladné pochopení fungování trhů v souladu s hypotézou o efektivních trzích a alternativní hypotézou o chování v oblasti chování
 • Schopnost propojit sofistikované modelování s globálním myšlením při řízení podnikových rizik


21měsíční program MSF se skládá ze 32 kreditů:

 • Šest základních kurzů
 • Čtyři selektivní kurzy
 • Orientační pobyt - červenec prvního roku před zahájením programu
 • Týdenní pobyt na místě - říjen prvního roku
 • Projekt Capstone Global Consulting - květen druhého roku


Formát, který odpovídá vašemu stylu učení

Náš technologicky náročný program přetvořil třídu inovativním způsobem. Každý týden studenti pracují prostřednictvím materiálu kurzu - v době jejich výběru - pomocí platformy Anytime Media. Primárním prvkem této technologie je profesor Presentsations, postupná řada vysoce kvalitních videí, ve kterých profesoři mluví přímo studentům s virtuální tabule. Každá přednáška profesora přichází s prohledávatelným přepisem, aby studenti mohli najít klíčová slova nebo fráze a s jedním kliknutím se dostali do příslušného okamžiku ve videu. Naše médium Anytime Media také obsahuje praktické problémy, diskusní týmy a další materiály.

Každá týdenní kulminace každého kurzu je 90-ti minutové MSFLive večerní setkání, kde se studenti účastní případové diskuse s jejich profesorem a spolužáky. Případy zahrnují obchodní problémy reálného světa, s nimiž se setkávají skutečné firmy, a vyžadují, aby studenti aplikovali přidělené čtení a média Anytime Media. Navíc studenti často používají to, co se naučili při řešení každodenní práce v naléhavých obchodních problémech.

Tento stupeň financování je rozšířen o komponenty na místě a v terénu, které vás dále ponoří do živé univerzity studentů, vědců, fakulty, odborníků a tvůrců politik na univerzitě v Georgetownu. Během týdenní pobyt na místě, studenti pracují na případ soutěže spolu s kolegy a fakultou McDonough School of Business. Jako student McDonough můžete navštívit školní areál pro semináře, konference a rozhovory s naší renomovanou fakultou a jejími spolupracovníky z jiných špičkových univerzit, stejně jako s prestižními absolventy a špičkovými finančními profesionály z celého světa.

V rámci globálního projektu Global Consulting, studenti aplikují své kurzy a dovednosti pro realizaci reálného poradenského projektu pro mezinárodní firmu a projdou svou závěrečnou prezentaci v zahraničí při týdenní návštěvě země zákazníka. Projekt capstone označuje konec cesty studentů do jejich míry MSF. Poskytuje také neocenitelné a relevantní zkušenosti, které mohou studenti okamžitě aplikovat na svou současnou nebo nadcházející kariéru v oblasti financí.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Georgetown University Online

Poslední aktualizace October 8, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
21 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Georgetown, District of Columbia
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - Georgetown, District of Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu