Georgetown University je online program Magistr v oblasti financí (MSF) , přeměňuje dnešní nejlepší odborníky na rostoucí lídry v oboru. Vytvořená uznávanou fakultou McDonough School of Business , tento světový učební plán a revoluční online učební platforma přinášejí základní dovednosti, abyste získali finanční kariéru na další úroveň.

Jako student MSF se učíte z první ruky z fakulty doktorů a učitelů. Náš program poskytuje profesionálním profesionálům z celého světa možnost prohloubit své podnikatelské a technické finanční dovednosti a zkušenosti s výukou na univerzitě v Georgetownu, kde se fakulta zavázala k vysoce kvalitní výuce.

Zapojte se do finančního studijního programu, který nabízí učební plán intenzivních kurzů, aplikací v reálném světě, globálního výhledu a závazku k etickým hodnotám. Když budete absolvovat Georgetown University s vaším stupni MSF, budete na cestě k tomu, abyste se dostali mezi globální finanční vůdce s knihovnou znalostí, která zahrnuje:

 • Schopnost oceňovat akcie, dluhopisy a deriváty pomocí nejmodernějších metod oceňování
 • Komplexní chápání toho, jak hodnotit firemní investiční projekty ve strategickém kontextu
 • Oceňování důležitosti etického rozhodování
 • Schopnost sestavit efektivní portfolio s použitím nejnovějších technik pro odhad očekávaných výnosů a rizik
 • Důkladné pochopení fungování trhů v souladu s hypotézou o efektivních trzích a alternativní hypotézou o chování v oblasti chování
 • Schopnost propojit sofistikované modelování s globálním myšlením při řízení podnikových rizik


21měsíční program MSF se skládá ze 32 kreditů:

 • Šest základních kurzů
 • Čtyři selektivní kurzy
 • Orientační pobyt - červenec prvního roku před zahájením programu
 • Týdenní pobyt na místě - říjen prvního roku
 • Projekt Capstone Global Consulting - květen druhého roku


Formát, který odpovídá vašemu stylu učení

Náš technologicky náročný program přetvořil třídu inovativním způsobem. Každý týden studenti pracují prostřednictvím materiálu kurzu - v době jejich výběru - pomocí platformy Anytime Media. Primárním prvkem této technologie je profesor Presentsations, postupná řada vysoce kvalitních videí, ve kterých profesoři mluví přímo studentům s virtuální tabule. Každá přednáška profesora přichází s prohledávatelným přepisem, aby studenti mohli najít klíčová slova nebo fráze a s jedním kliknutím se dostali do příslušného okamžiku ve videu. Naše médium Anytime Media také obsahuje praktické problémy, diskusní týmy a další materiály.

Každá týdenní kulminace každého kurzu je 90-ti minutové MSFLive večerní setkání, kde se studenti účastní případové diskuse s jejich profesorem a spolužáky. Případy zahrnují obchodní problémy reálného světa, s nimiž se setkávají skutečné firmy, a vyžadují, aby studenti aplikovali přidělené čtení a média Anytime Media. Navíc studenti často používají to, co se naučili při řešení každodenní práce v naléhavých obchodních problémech.

Tento stupeň financování je rozšířen o komponenty na místě a v terénu, které vás dále ponoří do živé univerzity studentů, vědců, fakulty, odborníků a tvůrců politik na univerzitě v Georgetownu. Během týdenní pobyt na místě, studenti pracují na případ soutěže spolu s kolegy a fakultou McDonough School of Business. Jako student McDonough můžete navštívit školní areál pro semináře, konference a rozhovory s naší renomovanou fakultou a jejími spolupracovníky z jiných špičkových univerzit, stejně jako s prestižními absolventy a špičkovými finančními profesionály z celého světa.

V rámci globálního projektu Global Consulting, studenti aplikují své kurzy a dovednosti pro realizaci reálného poradenského projektu pro mezinárodní firmu a projdou svou závěrečnou prezentaci v zahraničí při týdenní návštěvě země zákazníka. Projekt capstone označuje konec cesty studentů do jejich míry MSF. Poskytuje také neocenitelné a relevantní zkušenosti, které mohou studenti okamžitě aplikovat na svou současnou nebo nadcházející kariéru v oblasti financí.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Georgetown University Online

Zobraz 3 více kurzů z Georgetown University Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Srp 2019
Duration
21 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date