Magistr v trestním soudnictví - Koncentrace řízení chování

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Online magisterské studium na univerzitě svatého Josefa zdůrazňuje teorii a výzkum, správu a řízení efektivní změny v systému trestního soudnictví. Kursy vytvořené v rámci kurikula MSCJ byly navrženy tak, aby formovaly vědomosti studentů o výzkumu a nejnovějších trendech v oblasti trestního soudnictví a administrativních strategií. Kurikulum zahrnuje základní kurzy týkající se:

  • Výzkumné metody a analýza
  • Teorie kriminologie
  • Etika a trestní soudnictví
  • Profesionální psaní pro vymáhání práva


Se šesti koncentrací zaměřených na kariéru jsou kurzy optimalizovány pro současné a budoucí specializované aspirace studenta. Šest koncentrací studentů může vybrat z:

  • Všeobecné
  • Analýza chování
  • Správa chování
  • Federální vymáhání práva
  • Vnitřní bezpečnost
  • Inteligence a analýza kriminality


Každá koncentrace zdůrazňuje kriminologickou teorii a výzkum, který vám poskytne základní poznatky o příčinách kriminality a faktorech, které ji ovlivňují.

U svatého Josefa se budete učit od těch, kteří řídí průmysl a nastavit trendy, které musí přijmout nová generace vůdců Trestní justice. Fakulta, která pochází přímo z oblasti trestní justice, vyučuje všechny kurzy v online programu Magistr in Criminal Justice. Naše uznávaná fakulta zajišťuje, že studenti získají nejnovější a nejdůležitější vzdělávání MSCJ, které odpovídá individuálním cílům v oblasti kariéry.


Správa chování - Učí se techniky a jiné strategie pro změnu destruktivního chování, včetně těch, které souvisí se závislostí a násilím, mezi všemi obyvateli, ale především nezletilými. Kurz zdůrazňuje stresový management, léčbu protispolečenského chování a právní aspekty tohoto druhu léčby. Tato skladba je vhodná pro zájemce o práci v oblasti lidských služeb a oprav.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Čtěte více

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Méně