Magistr v profesionálním účetnictví

Seton Hall University Online

Popis programu

Read the Official Description

AACSB Accredited

Magistr v profesionálním účetnictví

Seton Hall University Online

O nás

Společnost Seton Hall, založená v roce 1856, je jednou z předních katolických univerzit v zemi. Bohatá historie, Seton Hall je také instituce na vzestupu. US News nás řadí mezi 125 nejlepších národních univerzit, a za pouhých pět let jsme se přesunuli na 13 míst. Naše výzkumné granty vzrostly za posledních pět let o 75 procent a za poslední tři roky získaly Fulbrightovy ceny 11 našich fakult.

Prostřednictvím on-line programů, jako je naše MS v odborném účetnictví, Vám nabízíme intelektuálně náročné prostředí, zkušenosti z reálného světa a podporu úzce propojené komunity, která pohání velkou mysl. Pěstujeme vůdce, kteří sladí osobní úspěch s hlubokým závazkem k občanskému blahu.


Akreditace

Všechny programy Seton Hall University jsou regionálně akreditovány Asociací vysokých škol a středních států. Business School Stillman je jednou z nejvýznamnějších 1 procent institucí po celém světě, kteří obdrží akreditaci v oblasti podnikání a účetnictví od Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).


Hodnosti a ceny

Seton Hall University a její Business School Stillman jsou celosvětově uznávány za svou vynikající akademickou hodnotu a vzdělávací hodnotu. Naše nedávné hodnocení patří:

  • # 124 Národní univerzity - americké zpravodajství
  • Jeden z nejlepších amerických škol - Forbes
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě pro ženy - nejlepší americké školy
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě za vaše peníze - CNNMoney
  • Jeden z amerických Best-Bang-for-the-Buck Colleges - Washington Monthly


Popis programu

Online MS v odborném účetnictví (MSPA) od Stilon Hall School of Business univerzity Seton Hall dělá více než připravit studenty pro licensure jako certifikovaný veřejný účetní. V tomto studijním programu, který je určen pro profesionály s vysokoškolským vzděláním v oboru účetnictví, si studenti přizpůsobí své učení ke svým kariérovým cílům tím, že si mohou zvolit 18 z 30 povinných kreditů jako volitelné předměty. Budou vytvářet specializované, pokročilé účetní znalosti a profesionální spojení vyžadované pro kariérní postup. Studenti se učí z fakulty na plný úvazek, kteří jsou konzultanty na vyžádání a mají silné vztahy s velkými účetními firmami a oblastními účetními firmami.


Kariérní výhled

Podle amerického Úřadu pro statistiku práce se předpokládá, že zaměstnanost podnikání a finančních operací bude od roku 2014 do roku 2024 růst o 8 procent. Očekává se také, že počet pracovních míst pro účetní a auditory se zvýší o 11 procent. Stupeň MSPA připravuje absolventy pro finanční odměňování rolí v těchto oblastech, které zahrnují tituly pracovních míst, jako jsou auditor, rozpočtový analytik, správce, ředitel operací, finanční analytik, forenzní účetní, osobní finanční poradce a viceprezident pro operace. Seton Hall má šestiměsíční postgraduální zaměstnání ve výši 90 procent, což je počet výrazně vyšší než celostátní průměr. Absolventi programu MSPA Seton Hall jsou aktivně rekrutováni Big Four a dalšími významnými veřejnými a soukromými účetními firmami a naši absolventy jsou zaměstnáni v prestižních organizacích, které zahrnují EY, KPMG, Deloitte, Johnson

This school offers programs in:
  • Angličtina
Seton Hall University Online

Poslední aktualizace October 8, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
18 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - South Orange, New Jersey
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - South Orange, New Jersey
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu