Univerzitní magisterská škola Saint Mary's University v Cybersecurity je zde pro vás, abyste stavěli na svých technologických znalostech a kultivovali klíčové dovednosti v oblasti vedení, které vám pomohou přímo organizacím zabránit kybernetickým útokům. Pro ty, kteří hledají novou kariérovou příležitost, poskytují MS v programu Cybersecurity základní znalosti, které potřebujete k uspokojení rostoucí poptávky po kvalifikovaných profesionálů v oblasti kybernetiky.

Tento odborně navržený diplom vám poskytuje široké znalosti o této složité oblasti, včetně řízení rizik, provozní politiky a bezpečnosti sítí, v kombinaci s vedoucími dovednostmi v oblasti podnikání, které podporují vaše iniciativy vůči vůdcům mimo kybernetiku, řídí odborníky a pracují eticky.

RYCHLÁ FAKTA

Formát: 100% online

Doba dokončení: 2 roky

Celkem kurzů

Připravenost k certifikaci: Hloubková výuka zahrnuje přípravu CISSP CISM

Společné pracovní pozice: analytik zabezpečení informací, bezpečnostní inženýr, ředitel informační bezpečnosti, bezpečnostní architekt, IT

Celková odhadovaná cena: 23 400 USD (pouze 650 USD za kredit)

PROGRAMOVÉ VYSÍLAČE

Průmyslová expertíza. Tento program navrhli profesionálové, pracovníci vedení, bezpečnostní ředitelé a vládní úředníci, kteří konkrétně připravují jednotlivce na pozice na nejvyšší úrovni v oblasti počítačové bezpečnosti.

Leadership Focus. Vedle dovedností v oblasti bezpečnosti informací se naučíte obchodní komunikaci, vedení a aplikovanou etiku, abyste se připravili na požadavky manažerských a vedoucích pozic v kybernetické bezpečnosti.

Certifikační připravenost. Kurz je do značné míry ovlivňován znalostí CISSP. Výsledkem toho bude, že budete připraveni absolvovat zkoušky CISSP a CISM a obdržet tyto důležité certifikáty ještě před dokončením studia.

Aplikace v reálném světě. Získejte informace o skutečných bezpečnostních problémech, s nimiž se setkávají moderní organizace a dozvíte se o těchto naléhavých záležitostech s přiřazenými úkoly a kurzy.

Cenově dostupné

Lasallianova mise. Saint Mary's je Lasallianská katolická univerzita s více než stoletou historií jako vzdělávací instituce a posláním založeným na kvalitním vzdělávání, obohacení komunity a úctou ke všem osobám.

TOP-LEVEL KARIÉRA

Absolvujete společnost Saint Mary's s vedoucími dovednostmi v oblasti podnikání a bezpečnostními znalostmi, které potřebujete k vystupování na vysokých úrovních zaměstnavatelů na různých pozicích, například:

Analytik zabezpečení informací
Specialista na bezpečnost informací
Pracovníka pro bezpečnost informací
Bezpečnostní inženýr
Správce bezpečnosti informací
Bezpečnostní architekt
Hlavní ředitel pro bezpečnost informací

FINANČNÍ POMOC

Úřad studentských finančních služeb se zavazuje poskytovat studentům a jejich rodinám informace, které potřebují pro navigaci a pochopení procesu finanční pomoci. Při vyplňování FAFSA zadejte náš federální číslo: 002823

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY

Předpoklad - CYBR590: Počítačová síť nebo ekvivalentní kurzová práce

Bakalářské studium: Titul v bakalářském stupni (jakákoli disciplína) z akreditované školy nebo univerzity. Oficiální přepisy jsou vyžadovány od každé navštěvované instituce.

Minimální GPA - Žadatelé musí mít minimální kumulativní stupeň průměru (GPA) nejméně 2,75.

Résumé nebo životopis.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Saint Mary's University of Minnesota Online »

Poslední aktualizace June 25, 2018
Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date