Read the Official Description

Online magistr vědy v oblasti vědy o datu - Cybersecurity z Utica College učí studenty, jak analyzovat a využívat velké údaje, aby získali cenné poznatky, které mohou vést k inovativním myšlenkám a řešením v různých oblastech. Hlavní kurzy kladou důraz na výzkum a kritické vyhodnocení dat pomocí teoretických modelů, jakož i na společenský proces rozhodování a implementace řešení založených na datech.

Tento 30 hodinový online program Data Science vyžaduje, aby student dokončil 15 kreditních hodin v jádře datových věd před tím, než ukončí svůj program s 12 kreditními hodinami v oblasti (oblastech) podle svého výběru a uzavře se třemi (3) kreditními mistry projekt capstone. Program je navržen tak, aby mohl být dokončen za pouhých pět nepřetržitých semestrů studia (cca 2 roky).


Specializace zahrnují:

  • Analýza sociálních věd: Tato specializace se zaměřuje na aplikaci datové vědy na výzkum společenských věd a vývoj politiky. Rozvíjíte porozumění složitým organizacím a byrokracii, sociálním trendům, údajům o volbách a informacím voličů a výzkumu v této oblasti.

  • Business Analytics: Prozkoumejte, jak se věda o datech používá pro řízení a rozhodování v oblasti podnikání. Zjistěte, jak používat demografické trendy, informace o sčítání lidu a další databáze, abyste mohli předpovídat vývoj trhu a pracovní síly a řídit riziko.

  • Cybersecurity: je určen pro studenty, kteří chtějí aplikovat své vědomosti a dovednosti v oblasti datové vědy v nejmodernější cybersecurity a počítačově forenzní praxi s kurzy na vedení a plánování přizpůsobené specificky pro oblast kyberprostoru. Tato specializace umožňuje studentům absolvovat kurzy v programu Cybersecurity MS.

  • Finanční kriminalita: Je určen pro studenty, kteří chtějí aplikovat své vědomosti a dovednosti v oblasti datových věd, aby mohli rozvíjet své kompetence v řízení korporátních a vyspělých technologických zdrojů určených pro boj s hospodářskou kriminalitou. Tato specializace umožňuje studentům absolvovat kurzy v programu finanční kriminality a řízení dodržování předpisů.

  • Obecně: Studenti mají také možnost vybudovat si vlastní zaměření specializace výběrem jakýchkoli čtyř tří kreditních kurzů postgraduálního studia, které jsou k dispozici se souhlasem programového ředitele.
Program taught in:
Angličtina
Utica College Online

See 36 more programs offered by Utica College Online »

Last updated October 8, 2018
This course is Online forma
Start Date
May 2019
Srp. 2019
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
May 2019
End Date
Pros. 31, 2020
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Mar. 31, 2021
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Srp. 31, 2020
Application deadline

May 2019

Location
Application deadline
End Date
Pros. 31, 2020

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date
Mar. 31, 2021

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date
Srp. 31, 2020