Online magistr vědy v oblasti vědy o datu - Cybersecurity z Utica College učí studenty, jak analyzovat a využívat velké údaje, aby získali cenné poznatky, které mohou vést k inovativním myšlenkám a řešením v různých oblastech. Hlavní kurzy kladou důraz na výzkum a kritické vyhodnocení dat pomocí teoretických modelů, jakož i na společenský proces rozhodování a implementace řešení založených na datech.

Tento 30 hodinový online program Data Science vyžaduje, aby student dokončil 15 kreditních hodin v jádře datových věd před tím, než ukončí svůj program s 12 kreditními hodinami v oblasti (oblastech) podle svého výběru a uzavře se třemi (3) kreditními mistry projekt capstone. Program je navržen tak, aby mohl být dokončen za pouhých pět nepřetržitých semestrů studia (cca 2 roky).


Specializace zahrnují:

  • Analýza sociálních věd: Tato specializace se zaměřuje na aplikaci datové vědy na výzkum společenských věd a vývoj politiky. Rozvíjíte porozumění složitým organizacím a byrokracii, sociálním trendům, údajům o volbách a informacím voličů a výzkumu v této oblasti.

  • Business Analytics: Prozkoumejte, jak se věda o datech používá pro řízení a rozhodování v oblasti podnikání. Zjistěte, jak používat demografické trendy, informace o sčítání lidu a další databáze, abyste mohli předpovídat vývoj trhu a pracovní síly a řídit riziko.

  • Cybersecurity: je určen pro studenty, kteří chtějí aplikovat své vědomosti a dovednosti v oblasti datové vědy v nejmodernější cybersecurity a počítačově forenzní praxi s kurzy na vedení a plánování přizpůsobené specificky pro oblast kyberprostoru. Tato specializace umožňuje studentům absolvovat kurzy v programu Cybersecurity MS.

  • Finanční kriminalita: Je určen pro studenty, kteří chtějí aplikovat své vědomosti a dovednosti v oblasti datových věd, aby mohli rozvíjet své kompetence v řízení korporátních a vyspělých technologických zdrojů určených pro boj s hospodářskou kriminalitou. Tato specializace umožňuje studentům absolvovat kurzy v programu finanční kriminality a řízení dodržování předpisů.

  • Obecně: Studenti mají také možnost vybudovat si vlastní zaměření specializace výběrem jakýchkoli čtyř tří kreditních kurzů postgraduálního studia, které jsou k dispozici se souhlasem programového ředitele.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Utica College Online

Zobraz 48 více kurzů z Utica College Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Pro 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Srp 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Bře 31, 2021
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Pro 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Srp 31, 2020

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Bře 31, 2021