Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti

American University Online

Popis programu

Read the Official Description

Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti

American University Online

Americká univerzita je Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je on-line, 33-kreditní stupeň pro policejní a inteligenční profesionály, kteří se chtějí specializovat na vnitřní bezpečnost. Program rozvíjí znalosti a dovednosti v oblasti boje proti terorismu, národní bezpečnosti, práva a politiky, cybersecurity a teorií politického násilí s jedinečným zaměřením na terorismus jako sociální a psychologický jev.

Tento flexibilní online program kombinuje výhody pohodlného on-line učení a praxe-založené učební plány s krátkou rezidencí na místě ve Washingtonu, DC Kromě této jedinečné příležitosti, American University nabízí spojení s federální agentury a možnost studovat s fakultou, kteří vedou praktikující v oboru.

Program navíc posluchačům umožňuje soutěžit o vyhledávané stáže. Zahrnují to programy nabízené programem amerických vládních Pathways jakož i postgraduální stáže v programu prezidentského managementu (PMF), který je vlajkovou lodí dvouletého programu rozvoje vedoucích pracovníků ve federální vládě.

  • Během posledních dvou let získala americká univerzita více finalistů PMF než kterákoli jiná univerzita v zemi. AU má 98% úspěchů, když se jeho finalisté stávají partneři.
  • Fellows obdrží 160 hodin intenzivního řízení a vedoucích školení v jedné nebo více federálních agenturách, dokončí čtyřleté až šestiměsíční vývojové úkoly a po dokončení mají nárok na plný úvazek.


V tomto dvouletém, 36-kreditním stupni budou studenti:

  • Analyzovat a diskutovat o problémech národní a národní bezpečnosti prostřednictvím uplatnění získaných znalostí z oblasti kriminologie, společenských věd, právních systémů, politiky, teroristických studií a analýz inteligence.
  • Formulovat, hodnotit a sdělovat veřejné politiky a programy týkající se boje proti terorismu a zároveň využívat získané analytické rámce a metodologické dovednosti, včetně statistiky, ekonomie, kriminologie a práva.
  • Aplikujte empirická a datově řízená řešení pro analýzu domácího ohrožení domácí bezpečnosti USA.
  • Aplikujte získané dovednostní dovednosti, odborné znalosti a hodnoty na problémy reálných politik ve spolupráci.

Americká univerzita v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je praktický respektovaný stupeň, který často vede ke kariérnímu postupu absolventů. Pracovní místa u federálních agentur jsou vysoce konkurenceschopné a mohou vyžadovat roky pro vstup. Ale studenti, kteří získali tento titul, vykonávali postavení na amerických federálních vládních agenturách a zpravodajských společnostech postgraduální, se zaměřením na vymáhání práva a zpravodajské operace. Tyto role jsou ve Washingtonu, DC a v polních kancelářích po celém národě i ve světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina
American University Online

Poslední aktualizace October 8, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
24 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu