Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Americká univerzita je Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je on-line, 33-kreditní stupeň pro policejní a inteligenční profesionály, kteří se chtějí specializovat na vnitřní bezpečnost. Program rozvíjí znalosti a dovednosti v oblasti boje proti terorismu, národní bezpečnosti, práva a politiky, cybersecurity a teorií politického násilí s jedinečným zaměřením na terorismus jako sociální a psychologický jev.

Tento flexibilní online program kombinuje výhody pohodlného on-line učení a praxe-založené učební plány s krátkou rezidencí na místě ve Washingtonu, DC Kromě této jedinečné příležitosti, American University nabízí spojení s federální agentury a možnost studovat s fakultou, kteří vedou praktikující v oboru.

Program navíc posluchačům umožňuje soutěžit o vyhledávané stáže. Zahrnují to programy nabízené programem amerických vládních Pathways jakož i postgraduální stáže v programu prezidentského managementu (PMF), který je vlajkovou lodí dvouletého programu rozvoje vedoucích pracovníků ve federální vládě.

  • Během posledních dvou let získala americká univerzita více finalistů PMF než kterákoli jiná univerzita v zemi. AU má 98% úspěchů, když se jeho finalisté stávají partneři.
  • Fellows obdrží 160 hodin intenzivního řízení a vedoucích školení v jedné nebo více federálních agenturách, dokončí čtyřleté až šestiměsíční vývojové úkoly a po dokončení mají nárok na plný úvazek.


V tomto dvouletém, 36-kreditním stupni budou studenti:

  • Analyzovat a diskutovat o problémech národní a národní bezpečnosti prostřednictvím uplatnění získaných znalostí z oblasti kriminologie, společenských věd, právních systémů, politiky, teroristických studií a analýz inteligence.
  • Formulovat, hodnotit a sdělovat veřejné politiky a programy týkající se boje proti terorismu a zároveň využívat získané analytické rámce a metodologické dovednosti, včetně statistiky, ekonomie, kriminologie a práva.
  • Aplikujte empirická a datově řízená řešení pro analýzu domácího ohrožení domácí bezpečnosti USA.
  • Aplikujte získané dovednostní dovednosti, odborné znalosti a hodnoty na problémy reálných politik ve spolupráci.

Americká univerzita v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je praktický respektovaný stupeň, který často vede ke kariérnímu postupu absolventů. Pracovní místa u federálních agentur jsou vysoce konkurenceschopné a mohou vyžadovat roky pro vstup. Ale studenti, kteří získali tento titul, vykonávali postavení na amerických federálních vládních agenturách a zpravodajských společnostech postgraduální, se zaměřením na vymáhání práva a zpravodajské operace. Tyto role jsou ve Washingtonu, DC a v polních kancelářích po celém národě i ve světě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

American University is a leader in global education, enrolling a diverse student body from throughout the United States and nearly 140 countries. Located in Washington, D.C., the university provides o ... Čtěte více

American University is a leader in global education, enrolling a diverse student body from throughout the United States and nearly 140 countries. Located in Washington, D.C., the university provides opportunities for academic excellence, public service, and internships in the nation’s capital and around the world. Méně