Americká univerzita je Magistr v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je on-line, 33-kreditní stupeň pro policejní a inteligenční profesionály, kteří se chtějí specializovat na vnitřní bezpečnost. Program rozvíjí znalosti a dovednosti v oblasti boje proti terorismu, národní bezpečnosti, práva a politiky, cybersecurity a teorií politického násilí s jedinečným zaměřením na terorismus jako sociální a psychologický jev.

Tento flexibilní online program kombinuje výhody pohodlného on-line učení a praxe-založené učební plány s krátkou rezidencí na místě ve Washingtonu, DC Kromě této jedinečné příležitosti, American University nabízí spojení s federální agentury a možnost studovat s fakultou, kteří vedou praktikující v oboru.

Program navíc posluchačům umožňuje soutěžit o vyhledávané stáže. Zahrnují to programy nabízené programem amerických vládních Pathways jakož i postgraduální stáže v programu prezidentského managementu (PMF), který je vlajkovou lodí dvouletého programu rozvoje vedoucích pracovníků ve federální vládě.

  • Během posledních dvou let získala americká univerzita více finalistů PMF než kterákoli jiná univerzita v zemi. AU má 98% úspěchů, když se jeho finalisté stávají partneři.
  • Fellows obdrží 160 hodin intenzivního řízení a vedoucích školení v jedné nebo více federálních agenturách, dokončí čtyřleté až šestiměsíční vývojové úkoly a po dokončení mají nárok na plný úvazek.


V tomto dvouletém, 36-kreditním stupni budou studenti:

  • Analyzovat a diskutovat o problémech národní a národní bezpečnosti prostřednictvím uplatnění získaných znalostí z oblasti kriminologie, společenských věd, právních systémů, politiky, teroristických studií a analýz inteligence.
  • Formulovat, hodnotit a sdělovat veřejné politiky a programy týkající se boje proti terorismu a zároveň využívat získané analytické rámce a metodologické dovednosti, včetně statistiky, ekonomie, kriminologie a práva.
  • Aplikujte empirická a datově řízená řešení pro analýzu domácího ohrožení domácí bezpečnosti USA.
  • Aplikujte získané dovednostní dovednosti, odborné znalosti a hodnoty na problémy reálných politik ve spolupráci.

Americká univerzita v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnosti je praktický respektovaný stupeň, který často vede ke kariérnímu postupu absolventů. Pracovní místa u federálních agentur jsou vysoce konkurenceschopné a mohou vyžadovat roky pro vstup. Ale studenti, kteří získali tento titul, vykonávali postavení na amerických federálních vládních agenturách a zpravodajských společnostech postgraduální, se zaměřením na vymáhání práva a zpravodajské operace. Tyto role jsou ve Washingtonu, DC a v polních kancelářích po celém národě i ve světě.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
American University Online

Zobraz 12 více kurzů z American University Online »

Poslední aktualizace Říjen 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
24 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date