Magistr v biotechnologii

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Johns Hopkins MS v biotechnologii nabízí komplexní zkoumání základních věd, aplikované vědy a laboratorní vědy s průmyslovým zaměřením. Program vám dává pevný základ v biochemii, molekulární biologii, buněčné biologii, genomice a proteomii.


Naše učební osnovy vás připraví na zapojení do výzkumu, vedení laboratorních týmů, rozhodování o vývoji a plánování, vytváření a aplikace výzkumných postupů pro velké projekty a vedení rozhodování o marketingu.


Mnoho studentů má rád flexibilitu obecného vzdělání; umožňuje jim přizpůsobit kurzy tak, aby splňovaly své individuální kariéry.


Program nabízí také pět různých koncentrací:

  • Biodefense
  • Bioinformatika
  • Biotechnologický podnik
  • Regulační záležitosti
  • Odhalování léků
  • Technologie regeneračních a kmenových buněk


Studenti musí absolvovat celou akademickou práci v magisterském nebo certifikačním programu do pěti let.

Pětileté rozpětí se počítá od začátku prvního kurzu, který se počítá na stupeň (včetně času stráveného při nepřetržitém zápisu). Nepřetržitý zápis nepřestává nebo prodlužuje požadavek na časové omezení. Tato lhůta zahrnuje všechny kurzy v jiné škole / divizi Johns Hopkins, které byly schváleny pro započítání k diplomu nebo certifikátu. V případě potřeby mohou studenti požádat programový výbor o prodloužení doby dokončení programu po pětiletém omezení.

Pokud je přípona udělena, bude oznámeno písmenem a pětiletý limit se zvýší o čas zahrnutý do rozšíření. Prodloužení může být uděleno na semestr až do celého roku a za výjimečných okolností po dobu dvou let.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Čtěte více

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Méně