Vedoucí HR s mimořádnými dovednostmi 21. století

Americká univerzita Online Magistr v Human Resource Analytics a management vás připravuje na odpověď na kritickou otázku dnešních HR profesionálů - jak zvýšit efektivitu organizace pomocí nejnovějších HR technologií. Naučíte se řídit prostředí e-HR řídit wellness programy, vytvářet portály přínosů a zaměstnávat zaměstnance ve vyšší míře s novými dovednostmi v oblasti analýzy a vznikajících HR technologií.

Společnost American vám nabízí jedinečný online titul zaměřený na kombinování komplexních HR konceptů, nových HR technologií a klíčových analytických dovedností, které přispívají k růstu organizace. Tento 30-kreditový, 12-kurzový program může být dokončen za pouhých 20 měsíců. Jeho inovativní učební plán umožňuje:

  • Rozvíjet silnější HR programy. Zjistěte, jak vaši zaměstnanci zpracovávají informace a rozhodují při používání interaktivních HR portálů s nejmodernějšími kurzy v oblasti designového myšlení a vědy o hodnocení.
  • Design Zapojení online iniciativ. Získejte znalosti a kontrolu potřebné pro navrhování další online iniciativy nebo zlepšení toho, co máte, s nejmodernějšími třídami, jak používat vznikající HR technologie.
  • Zvyšte rozvoj HR plánu. Zlepšete implementaci, měření a hodnocení svých plánů pomocí pokročilých tříd v oblasti výzkumných dovedností a řízení projektů.


Kariérní výhled

Trh je silný a rostoucí, zejména pro ty, kteří vykazují osvědčené dovednosti v nových technologiích, analýze dat a lidských zdrojích. Jste v dobrém postavení, abyste získali budoucí výkonné role, jako například:

  • Manažeři lidských zdrojů
  • HR Management Analyst
  • Vedoucí pracovníci
  • Odměny a příjemci
  • Manažeři výcviku a vývoje

93 procent studentů amerických univerzit s maturitou hledá práci nebo pokračuje v dalším studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina
American University Online

Zobraz 12 více kurzů z American University Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date