Magistr v analýze lidských zdrojů a managementu

American University Online

Popis programu

Read the Official Description

Magistr v analýze lidských zdrojů a managementu

American University Online

Vedoucí HR s mimořádnými dovednostmi 21. století

Americká univerzita Online Magistr v Human Resource Analytics a management vás připravuje na odpověď na kritickou otázku dnešních HR profesionálů - jak zvýšit efektivitu organizace pomocí nejnovějších HR technologií. Naučíte se řídit prostředí e-HR řídit wellness programy, vytvářet portály přínosů a zaměstnávat zaměstnance ve vyšší míře s novými dovednostmi v oblasti analýzy a vznikajících HR technologií.

Společnost American vám nabízí jedinečný online titul zaměřený na kombinování komplexních HR konceptů, nových HR technologií a klíčových analytických dovedností, které přispívají k růstu organizace. Tento 30-kreditový, 12-kurzový program může být dokončen za pouhých 20 měsíců. Jeho inovativní učební plán umožňuje:

  • Rozvíjet silnější HR programy. Zjistěte, jak vaši zaměstnanci zpracovávají informace a rozhodují při používání interaktivních HR portálů s nejmodernějšími kurzy v oblasti designového myšlení a vědy o hodnocení.
  • Design Zapojení online iniciativ. Získejte znalosti a kontrolu potřebné pro navrhování další online iniciativy nebo zlepšení toho, co máte, s nejmodernějšími třídami, jak používat vznikající HR technologie.
  • Zvyšte rozvoj HR plánu. Zlepšete implementaci, měření a hodnocení svých plánů pomocí pokročilých tříd v oblasti výzkumných dovedností a řízení projektů.


Kariérní výhled

Trh je silný a rostoucí, zejména pro ty, kteří vykazují osvědčené dovednosti v nových technologiích, analýze dat a lidských zdrojích. Jste v dobrém postavení, abyste získali budoucí výkonné role, jako například:

  • Manažeři lidských zdrojů
  • HR Management Analyst
  • Vedoucí pracovníci
  • Odměny a příjemci
  • Manažeři výcviku a vývoje

93 procent studentů amerických univerzit s maturitou hledá práci nebo pokračuje v dalším studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina
American University Online

Poslední aktualizace October 8, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
20 měsíců
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu