Read the Official Description

Tento studijní program s 30 kreditovými hodinami nabízí studentům dovednosti aplikovat metodiku Agile pro řízení projektů a efektivnější vedení týmů v dnešní rychlé a globální obchodní sféře. Toto zaměření na iterativní a přírůstkové techniky řízení projektů stanoví program AU kromě jiných programů, které posilují týmovou spolupráci a činí organizace operativně účinnější a efektivnější ve vztahu k riziku a změnám. Program spojuje dovednosti, znalosti a dovednosti v oblasti průmyslu, dovednosti a dovednosti v oblasti vedení, které studentům pomáhají úspěšně čelit výzvám a příležitostem rychle se vyvíjející, složité a ekonomicky významné oblasti.

Americká univerzita navrhla program s podporou a schválením poradní rady složené z předních odborníků v oblasti IT a projektového řízení, kteří jsou aktivně zaměstnáni v různých organizacích a oborech a Rada bude i nadále poskytovat poradenství, aby zajistila, že učební osnovy budou i nadále relevantní a použitelné pro potřeby trhu a trendy.

MS v agilním řízení projektů je zaměřeno na profesionály středních povolání, kteří hledají nové nebo pokročilé pozice v této rostoucí oblasti podnikání. Absolventi programu budou mít kvalifikaci pro výkon povolání, jako je Project Manager, Senior Developer a Business Analyst, kde jejich odpovědnosti vyžadují odborné znalosti v oblasti nově vznikajícího řízení projektů a dovedností vedoucích ke spolupráci.

Program taught in:
Angličtina
American University Online

See 9 more programs offered by American University Online »

Last updated October 8, 2018
This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline