Tento studijní program s 30 kreditovými hodinami nabízí studentům dovednosti aplikovat metodiku Agile pro řízení projektů a efektivnější vedení týmů v dnešní rychlé a globální obchodní sféře. Toto zaměření na iterativní a přírůstkové techniky řízení projektů stanoví program AU kromě jiných programů, které posilují týmovou spolupráci a činí organizace operativně účinnější a efektivnější ve vztahu k riziku a změnám. Program spojuje dovednosti, znalosti a dovednosti v oblasti průmyslu, dovednosti a dovednosti v oblasti vedení, které studentům pomáhají úspěšně čelit výzvám a příležitostem rychle se vyvíjející, složité a ekonomicky významné oblasti.

Americká univerzita navrhla program s podporou a schválením poradní rady složené z předních odborníků v oblasti IT a projektového řízení, kteří jsou aktivně zaměstnáni v různých organizacích a oborech a Rada bude i nadále poskytovat poradenství, aby zajistila, že učební osnovy budou i nadále relevantní a použitelné pro potřeby trhu a trendy.

MS v agilním řízení projektů je zaměřeno na profesionály středních povolání, kteří hledají nové nebo pokročilé pozice v této rostoucí oblasti podnikání. Absolventi programu budou mít kvalifikaci pro výkon povolání, jako je Project Manager, Senior Developer a Business Analyst, kde jejich odpovědnosti vyžadují odborné znalosti v oblasti nově vznikajícího řízení projektů a dovedností vedoucích ke spolupráci.

Program se vyučuje na:
Angličtina
American University Online

Zobraz 12 více kurzů z American University Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
20 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date