Magistr v řízení staveb

Všeobecné informace

Popis programu

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Přehled

Magisterský titul v oboru stavebního managementu je speciálně navržen pro zkušené profesionály v oblasti stavebního managementu, kteří se zajímají o postup do vedoucích pozic v oboru. Program může také ubytovat nedávné absolventy bakalářských programů ve stavebnictví nebo příbuzných disciplín.

Cílem programu je poskytnout absolventům potřebné strategické dovednosti pro vedení a rozvoj stavebnictví. Absolventi budou rozvíjet kompetence v oblasti: vedení; analýza a kontrola stavebních nákladů; řízení a produktivita stavebních operací; rozvoj podnikání ve stavebnictví; udržitelný design a konstrukce; a při budování vztahů se zákazníky. V rámci multidisciplinárního charakteru programu poskytuje absolventům volitelný výběr z různých oborů flexibilitu při absolvování příslušných kurzů v areálu RIT. Základní kurzy řízení staveb v programu jsou vyučovány fakultou s terénními i výzkumnými zkušenostmi v oboru.

Studijní plán

Vzhledem k tomu, že tento program je hostován zcela online a navržen s ohledem na pracovní profesionály, budete mít pohodlí a flexibilitu při plánování práce v kurzu po zbytek dne. 30 hodinový program může být ukončen za pouhých 1,5 roku prezenčního studia nebo přibližně 2-3 roky studia na částečný úvazek při práci na plný úvazek. Učební plán se skládá z hlavních kurzů, odborných volitelných předmětů a výběru diplomové práce, projektu nebo komplexní zkoušky.

Osnovy

Stavební management, stupeň MS, typická posloupnost kurzů

První rok

 • CONM-650 Principy vedení a řízení výstavby
 • CONM-690 Udržitelná výstavba a konstrukce budov
 • CONM-718 Stavební operace a produktivita
 • CONM-720 Analýza a řízení stavebních nákladů
 • GRCS-701 Výzkumné metody
 • Profesionální volitelné předměty

Druhý rok

 • Vývoj stavebního klienta CONM-760 3

Vyberte jednu z následujících možností:

 • Diplomová práce CONM-790 plus GRCS-702 Principy výzkumné komunikace
 • CONM-795 Komplexní zkouška, plus dva profesionální volitelné předměty
 • CONM-797 Graduate Project, plus jeden profesionální volitelný

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Požadavky na přijetí

Uchazeči musí splnit následující požadavky, aby byli zváni k přijetí do MS ve stavebnictví.

 • Je držitelem bakalářského titulu s minimálním vysokoškolským GPA 3,0 ve stavebním managementu, stavebnictví, inženýrské technologii nebo souvisejícím programu, který zahrnuje nejméně 15 hodin semestru vysokoškolské matematiky a vědy. Uchazeči, kteří získají další bakalářské tituly s odpovídajícími souvisejícími pracovními zkušenostmi, budou považováni za přijetí na individuálním základě.
 • Mít kurz nebo ekvivalentní zdokumentované odborné zkušenosti v odhadování nákladů, plánování
 • Důrazně se doporučují kurzy podnikání a řízení a statistický kurz.
 • Mít alespoň jeden rok zkušeností s řízením staveb. U těch, kteří nemají odpovídající pracovní praxi, může být požadováno absolvování jednoho nebo více semestrů související absolventské pracovní praxe.
 • Je-li nutná akademická a / nebo odborná příprava před přijetím a zahájením postgraduálního studia, žadatelé jsou vybízeni k vypracování plánu s předsedou programu. Přípravné kurzy mohou být ukončeny na RIT nebo mohou být ukončeny na jiných vysokých školách. Každý kurz musí být ukončen stupněm B nebo vyšším.
 • Předložte vyplněnou oficiální přihlášku absolventa spolu s oficiálními přepisy (v angličtině) všech dříve ukončených bakalářských a postgraduálních prací.
 • Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí předložit výsledky z testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Vyžaduje se minimálně 570 bodů na písemné zkoušce, 230 na elektronické verzi zkoušky nebo 88 na internetové verzi zkoušky.
Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Čtěte více

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Méně