Read the Official Description

Online Magistr v řízení projektů nabízené na univerzitě v Saint Mary's v Minnesotě připravuje studenty, aby se stali kvalifikovanými, profesionálními projektovými manažery s důrazem na vedení. Spolupráce a produktivita jsou klíčem k úspěchu jako projektový manažer a studenti se naučí, jak stanovit jasné cíle, definovat rozsah, úspěšně řídit náklady, časové osy a výsledky. Kurikulum se zaměřuje na rozvoj vedoucích kvalit, strategií řízení nákladů, produktivity a silných zásad řízení.Učte se o univerzálních vedoucích dovednostech, jako jsou:

  • Kritické myšlení
  • Řízení konfliktů
  • Efektivní komunikace
  • Řízení rizik
  • Jednání

Magistr v programu řízení projektů v Saint Mary's je akreditován PMI Globální akreditační centrum pro projekt Management Education Program (GAC). Učební plán obsahuje přípravnou práci, která je potřebná k provedení zkoušky PMP.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o online magisterské studijní programu Saint Mary v oboru Management projektů, vyplňte formulář a vyžádejte si další informace.

Magistr v programu řízení projektů v Saint Mary's je akreditován PMI Globální akreditační centrum pro projekt Management Education Program (GAC).

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by Saint Mary's University of Minnesota Online »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment