Online Magistr v řízení projektů nabízené na univerzitě v Saint Mary's v Minnesotě připravuje studenty, aby se stali kvalifikovanými, profesionálními projektovými manažery s důrazem na vedení. Spolupráce a produktivita jsou klíčem k úspěchu jako projektový manažer a studenti se naučí, jak stanovit jasné cíle, definovat rozsah, úspěšně řídit náklady, časové osy a výsledky. Kurikulum se zaměřuje na rozvoj vedoucích kvalit, strategií řízení nákladů, produktivity a silných zásad řízení.Učte se o univerzálních vedoucích dovednostech, jako jsou:

  • Kritické myšlení
  • Řízení konfliktů
  • Efektivní komunikace
  • Řízení rizik
  • Jednání

Magistr v programu řízení projektů v Saint Mary's je akreditován PMI Globální akreditační centrum pro projekt Management Education Program (GAC). Učební plán obsahuje přípravnou práci, která je potřebná k provedení zkoušky PMP.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o online magisterské studijní programu Saint Mary v oboru Management projektů, vyplňte formulář a vyžádejte si další informace.

Magistr v programu řízení projektů v Saint Mary's je akreditován PMI Globální akreditační centrum pro projekt Management Education Program (GAC).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Saint Mary's University of Minnesota Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date