AACSB Accredited

O nás

Společnost Seton Hall, založená v roce 1856, je jednou z předních katolických univerzit v zemi. Bohatá historie, Seton Hall je také instituce na vzestupu. US News nás řadí mezi 125 nejlepších národních univerzit, a za pouhých pět let jsme se přesunuli na 13 míst. Naše výzkumné granty vzrostly za posledních pět let o 75 procent a za poslední tři roky získaly Fulbrightovy ceny 11 našich fakult.

Prostřednictvím on-line programů, jako je naše MS v účetnictví, nabízíme intelektuálně náročné prostředí, zkušenosti z reálného světa a podporu úzce propojené komunity, která pohání velkou mysl. Pěstujeme vůdce, kteří sladí osobní úspěch s hlubokým závazkem k občanskému blahu.


Akreditace

Všechny programy Seton Hall University jsou regionálně akreditovány Asociací vysokých škol a středních států. Business School Stillman je jednou z nejvýznamnějších 1 procent institucí po celém světě, kteří obdrží akreditaci v oblasti podnikání a účetnictví od Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).


Hodnosti a ceny

Seton Hall University a její Business School Stillman jsou celosvětově uznávány za svou vynikající akademickou hodnotu a vzdělávací hodnotu. Naše nedávné hodnocení patří:

  • # 124 Národní univerzity - americké zpravodajství
  • Jeden z nejlepších amerických škol - Forbes
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě pro ženy - nejlepší americké školy
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě za vaše peníze - CNNMoney
  • Jeden z amerických Best-Bang-for-the-Buck Colleges - Washington Monthly


Popis programu

Online Magistr v účetnictví (MSAC) od Seton Hall univerzity Stillman School of Business dělá více než připravit studenty pro licensure jako Certified Public Accountant. V tomto studijním programu, určeném pro jednotlivce s vysokoškolským vzděláním v oboru, studenti vytvářejí základy pro účetní kariéru, připravují se na zkoušku CPA a rozvíjejí sítě potřebné pro úspěch. Studenti mohou také přizpůsobit své učení určité oblasti zájmu prostřednictvím výběru volitelných předmětů a mají možnost prozkoumat možnosti kariéry pomocí asistenta kariérového poradce. Studenti se učí z fakulty na plný úvazek, kteří jsou odborníky ve svých oborech a mají silné vztahy s velkými účetními firmami a oblastními účetními firmami.


Kariérní výhled

Podle amerického Úřadu pro statistiku práce se předpokládá, že zaměstnanost podnikání a finančních operací bude od roku 2014 do roku 2024 růst o 8 procent. Očekává se také, že počet pracovních míst pro účetní a auditory se zvýší o 11 procent. Stupeň MSAC připravuje studenty na finanční odměňování rolí v těchto oblastech, které zahrnují pracovní tituly, jako jsou auditor, analytik rozpočtu, kontrolor, ředitel operací, finanční analytik, forenzní účetní, osobní finanční poradce a viceprezident pro operace. Seton Hall má šestiměsíční postgraduální zaměstnání ve výši 90 procent, což je počet výrazně vyšší než celostátní průměr. Absolventi programu MSAC Seton Hall jsou aktivně rekrutováni Big Four a dalšími významnými veřejnými a soukromými účetními firmami a naši absolventi jsou zaměstnáni v prestižních organizacích, které zahrnují EY, KPMG, Johnson

Program se vyučuje na:
Angličtina
Seton Hall University Online

Zobraz 6 více kurzů z Seton Hall University Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
18 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date