Vedení vaší organizace vyžaduje více než silné finanční dovednosti. To vyžaduje obchodní a manažerský dojem. Univerzita Minnesoty na univerzitě v Minnesotě (Magistr in Accountancy, MSA) vnáší pokročilé účetní postupy a soft skills, aby vás naučil lidskou stránku účetnictví.

Profesionálové, profesionálové, byl program MSA vyvinut ve spolupráci s pevnými partnery CPA, finančními řediteli a dalšími účetními vedoucími . Tito odborníci potřebují v rámci svých organizací lídry nejen k tomu, aby měli potřebné účetní dovednosti, ale také aby byli velkými manažery a komunikátory. Základní osnovy programu Panny Marie zdůrazňují vysoce relevantní obchodní témata, jako jsou: finanční komunikace, vedení, etika, informační systémy a strategické řízení.

Studijní program v oblasti účetnictví také poskytuje:

  • Hluboké znalosti o odpovědnosti firem
  • Strategické plánování
  • Ochrana před ztrátou

Fakulta disponuje reálnými účetními zkušenostmi a poskytuje informace a rady jak svým studentům na on-campus, tak studentům online. Svatí Mary mistři v účetnictví program využívá studenty jak praktické aplikace a teorie, aby se staly účetními odborníky.

Získejte své magisterské schopnosti při získávání kreditů na požadované 150 kreditů pro certifikační zkoušku Certified Public Accountant (CPA) a / nebo Certifikovaný manažerský účet (CMA) .

Pokud byste se chtěli dozvědět více o online programu Magistr v oboru účetnictví v Saint Mary, vyplňte formulář a vyžádejte si další informace.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Saint Mary's University of Minnesota Online »

Poslední aktualizace June 25, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date