Magistr v účetnictví

Saint Mary's University of Minnesota Online

Popis programu

Read the Official Description

Magistr v účetnictví

Saint Mary's University of Minnesota Online

Vedení vaší organizace vyžaduje více než silné finanční dovednosti. To vyžaduje obchodní a manažerský dojem. Univerzita Minnesoty na univerzitě v Minnesotě (Magistr in Accountancy, MSA) vnáší pokročilé účetní postupy a soft skills, aby vás naučil lidskou stránku účetnictví.

Profesionálové, profesionálové, byl program MSA vyvinut ve spolupráci s pevnými partnery CPA, finančními řediteli a dalšími účetními vedoucími . Tito odborníci potřebují v rámci svých organizací lídry nejen k tomu, aby měli potřebné účetní dovednosti, ale také aby byli velkými manažery a komunikátory. Základní osnovy programu Panny Marie zdůrazňují vysoce relevantní obchodní témata, jako jsou: finanční komunikace, vedení, etika, informační systémy a strategické řízení.

Studijní program v oblasti účetnictví také poskytuje:

  • Hluboké znalosti o odpovědnosti firem
  • Strategické plánování
  • Ochrana před ztrátou

Fakulta disponuje reálnými účetními zkušenostmi a poskytuje informace a rady jak svým studentům na on-campus, tak studentům online. Svatí Mary mistři v účetnictví program využívá studenty jak praktické aplikace a teorie, aby se staly účetními odborníky.

Získejte své magisterské schopnosti při získávání kreditů na požadované 150 kreditů pro certifikační zkoušku Certified Public Accountant (CPA) a / nebo Certifikovaný manažerský účet (CMA) .

Pokud byste se chtěli dozvědět více o online programu Magistr v oboru účetnictví v Saint Mary, vyplňte formulář a vyžádejte si další informace.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 25, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Winona, Minnesota
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - Winona, Minnesota
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu