Master of Christian Studies (online)

Všeobecné informace

Popis programu

Na Union University , přeměňte se.

Master of Christian Studies (MCS) na Union University je určen zejména pro biprofesní pastory, misionáře, zakladatele sborů, cizí státní příslušníky, kteří v USA zakládají etnické církve, a jejich členy. Z programu budou mít prospěch i laici, kteří chtějí být lépe vybaveni biblicky.

Program je k dispozici zcela online a program lze dokončit pouze za dva roky.

Studium a ministerstvo

Studenti MCS se stávají biblicky a teologicky zakotvenými při rozvíjení ministerských dovedností. V místních programech se studenti vybízejí k tomu, aby výuku ve třídě aplikovali na místní církevní službu prostřednictvím řízených úkolů. Vysoce interaktivní program zaměřuje všechny kurzy na misijní úkol církve v kontextu biblických a teologických studií.

Důraz programu

Kurzy MCS jsou základní, pokud jde o schopnost studenta myslet biblicky a teologicky a synergicky a podporovat efektivní službu. Studenti MCS se stávají biblicky a teologicky zakotvenými při rozvoji ministerských dovedností, které integrují víru a učení.

Pohodlí

36 hodin kredit hodin lze dokončit za jeden až dva roky. Většina kurzů MCS, ať už v jednom z kampusů Unie nebo online, je nabízena ve zrychleném osmi týdnech. Jsou nabízeny nejméně jednou ročně.

Očekávané výsledky učení studentů

  • Studenti získají kompetence (a prohloubí je v analytických dovednostech, které reflektují) v biblickém textu, teologii a křesťanské historii a také v tom, jak se vztahují na ministerstva církví.
  • Studenti získají dovednosti v metodách studia Bible, kázání / výuky Bible a zásad vedení.
  • Studenti budou integrovat to, co se učí ve třídách, s ministerstvem, který dokončí ve svém kostele nebo ministerském prostředí.
  • Studenti budou více motivováni k účasti a vedení svých církví při rozvíjení království Božího.
  • Studenti prokáží závazek aplikovat Písmo na svůj osobní život a službu.
Poslední aktualizace Srp 2019

Informace o škole

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Méně