Na Union University , přeměňte se.

Master of Christian Studies (MCS) na Union University je určen zejména pro biprofesní pastory, misionáře, zakladatele sborů, cizí státní příslušníky, kteří v USA zakládají etnické církve, a jejich členy. Z programu budou mít prospěch i laici, kteří chtějí být lépe vybaveni biblicky.

Program je k dispozici zcela online a program lze dokončit pouze za dva roky.

Studium a ministerstvo

Studenti MCS se stávají biblicky a teologicky zakotvenými při rozvíjení ministerských dovedností. V místních programech se studenti vybízejí k tomu, aby výuku ve třídě aplikovali na místní církevní službu prostřednictvím řízených úkolů. Vysoce interaktivní program zaměřuje všechny kurzy na misijní úkol církve v kontextu biblických a teologických studií.

Důraz programu

Kurzy MCS jsou základní, pokud jde o schopnost studenta myslet biblicky a teologicky a synergicky a podporovat efektivní službu. Studenti MCS se stávají biblicky a teologicky zakotvenými při rozvoji ministerských dovedností, které integrují víru a učení.

Pohodlí

36 hodin kredit hodin lze dokončit za jeden až dva roky. Většina kurzů MCS, ať už v jednom z kampusů Unie nebo online, je nabízena ve zrychleném osmi týdnech. Jsou nabízeny nejméně jednou ročně.

Očekávané výsledky učení studentů

  • Studenti získají kompetence (a prohloubí je v analytických dovednostech, které reflektují) v biblickém textu, teologii a křesťanské historii a také v tom, jak se vztahují na ministerstva církví.
  • Studenti získají dovednosti v metodách studia Bible, kázání / výuky Bible a zásad vedení.
  • Studenti budou integrovat to, co se učí ve třídách, s ministerstvem, který dokončí ve svém kostele nebo ministerském prostředí.
  • Studenti budou více motivováni k účasti a vedení svých církví při rozvíjení království Božího.
  • Studenti prokáží závazek aplikovat Písmo na svůj osobní život a službu.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Union University »

Poslední aktualizace Srpen 29, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 let
Kombinované
Price
350 USD
Výuka za semestr hodinu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date