AACSB Accredited

Zažijte sílu akreditované AACSB online MBA, která je založena na přesných vědomostech a analytických nástrojích, které potřebujete k tomu, aby vedly vaši organizaci k trvalému růstu a úspěchu. Online MBA z University of Delaware se přímo přizpůsobuje vašim aspiracím kariéry tím, že poskytuje solidní základ v odborných znalostech a znalostech stavebního průmyslu prostřednictvím soustředěné práce na kurzech. Budete s důvěrou řešit dnešní obchodní problémy s inovativními rozhodovacími dovednostmi, novými analytickými nástroji a tvůrčími myšlenkovými procesy.

Program MBA univerzity v Delaware je zcela on-line - takže můžete navštěvovat třídu, kde a kdy je to pro vás nejvhodnější.

Hodnotil # 22 online MBA v zemi americkou zprávou


Přizpůsobte si svůj MBA učebním plánem, který nejlépe vyhovuje vašim cílům v oblasti kariéry:

 1. Finanční koncentrace: Naučte se maximalizovat hodnotu vaší firmy získáním a optimalizací finančních prostředků. Budete studovat finanční řízení, analýzu a reportování a získáte odborné znalosti v oblasti firemních, investičních a mezinárodních financí.
 2. Koncentrace v oblasti zdravotní péče a hlavní: Získejte konkurenční výhodu při řešení kritických otázek zdravotnického povolání a naučíte se provozovat v dnešních zdravotnických systémech, včetně informatiky, elektronických služeb a zkušeností s pacientem. Získejte hlubší zaměření na další kurzy, když si to vyberete jako své hlavní.
 3. Mezinárodní obchodní koncentrace: Provádějte a rozšiřujte své podnikání po celém světě a vybudujte mezinárodní síť přátel a kolegů. Globalizace studia trhu a mezinárodní finanční řízení.
 4. Koncentrace podnikových analytiků: Naučte se integrovat vědu o datech, obchodní strategii a vědy o řízení, abyste využili prostředky, optimalizovali výsledky a předpověděli budoucí výsledky.
 5. Strategická koncentrace vedoucích pracovníků: Jděte nad rámec řízení, abyste se naučili dovednosti a schopnosti potřebné k ovlivňování ostatních, ke změnám, k strategickému směřování, k vybudování týmů, k podpoře sítí a k orientaci v komplexních analytických a lidských rozměrech.
 6. Více koncentrací: Můžete kombinovat jakékoliv dvě nebo tři studijní oblasti, abyste získali větší flexibilitu na trhu práce a vystupovali jako nejlepší kandidát na vaši ideální kariéru. Například, pokud máte zájem o finanční kariéru v globální společnosti, budete mít prospěch z detailních znalostí o duální koncentraci v oblasti financí a mezinárodního obchodu.
 7. Přizpůsobte si svůj stupeň. Můžete také přizpůsobit své studijní volby podle vašich osobních kariérních potřeb.


UD Online MBA Program Výhody:

 • Může splňovat podmínky pro zrušení GMAT a poplatků
 • Stipendia jsou k dispozici kvalifikovaným studentům
 • Získejte svůj titul za pouhých 16 měsíců
 • Učte se v rámci intenzivních 7-týdenních kurzů
 • Úplně online - zjistěte, kdy a kde je to pro vás výhodné
 • Získejte přijetí s jakýmkoliv vysokoškolským vzděláním
 • Získejte přístup k osobnímu kariérovému trenérovi ak všem ostatním dostupným studentským službám
 • Učte se od doktorského studia s rozsáhlým vzděláním a zkušeností z oboru

Již více než 50 let je Vysoká škola podnikání a ekonomiky Alfreda Lernera plně akreditována AACSB International, nejvyšším akreditačním standardem pro obchodní školy ve světě, a vyznamenal méně než 5% obchodních škol na celém světě.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
University of Delaware Online

Zobraz 11 více kurzů z University of Delaware Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
16 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Lis 30, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Srp 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Dub 30, 2021
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Srp 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Lis 30, 2020

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Dub 30, 2021