Master of Business Administration

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Zažijte sílu akreditované AACSB online MBA, která je založena na přesných vědomostech a analytických nástrojích, které potřebujete k tomu, aby vedly vaši organizaci k trvalému růstu a úspěchu. Online MBA z University of Delaware se přímo přizpůsobuje vašim aspiracím kariéry tím, že poskytuje solidní základ v odborných znalostech a znalostech stavebního průmyslu prostřednictvím soustředěné práce na kurzech. Budete s důvěrou řešit dnešní obchodní problémy s inovativními rozhodovacími dovednostmi, novými analytickými nástroji a tvůrčími myšlenkovými procesy.

Program MBA univerzity v Delaware je zcela on-line - takže můžete navštěvovat třídu, kde a kdy je to pro vás nejvhodnější.

US News & World Report , 2018


Přizpůsobte si svůj MBA učebním plánem, který nejlépe vyhovuje vašim cílům v oblasti kariéry:

 1. Finanční koncentrace: Naučte se maximalizovat hodnotu vaší firmy získáním a optimalizací finančních prostředků. Budete studovat finanční řízení, analýzu a reportování a získáte odborné znalosti v oblasti firemních, investičních a mezinárodních financí.
 2. Koncentrace v oblasti zdravotní péče a hlavní: Získejte konkurenční výhodu při řešení kritických otázek zdravotnického povolání a naučíte se provozovat v dnešních zdravotnických systémech, včetně informatiky, elektronických služeb a zkušeností s pacientem. Získejte hlubší zaměření na další kurzy, když si to vyberete jako své hlavní.
 3. Mezinárodní obchodní koncentrace: Provádějte a rozšiřujte své podnikání po celém světě a vybudujte mezinárodní síť přátel a kolegů. Globalizace studia trhu a mezinárodní finanční řízení.
 4. Koncentrace Business Analytics: Naučte se integrovat vědu o údajích, obchodní strategii a vědu o řízení, abyste využili prostředky, optimalizovali výstupy a předpovídali budoucí výsledky.
 5. Strategická koncentrace vedoucích pracovníků: Jděte nad rámec řízení, abyste se naučili dovednosti a schopnosti potřebné k ovlivňování ostatních, ke změnám, k strategickému směřování, k vybudování týmů, k podpoře sítí a k orientaci v komplexních analytických a lidských rozměrech.
 6. Více koncentrací: Můžete kombinovat jakékoliv dvě nebo tři studijní oblasti, abyste získali větší flexibilitu na trhu práce a vystupovali jako nejlepší kandidát na vaši ideální kariéru. Například, pokud máte zájem o finanční kariéru v globální společnosti, budete mít prospěch z detailních znalostí o duální koncentraci v oblasti financí a mezinárodního obchodu.
 7. Přizpůsobte si svůj stupeň. Můžete také přizpůsobit své studijní volby podle vašich osobních kariérních potřeb.


UD Online MBA Program Výhody:

 • Může splňovat podmínky pro zrušení GMAT a poplatků
 • Stipendia jsou k dispozici kvalifikovaným studentům
 • Získejte svůj titul za pouhých 16 měsíců
 • Učte se v rámci intenzivních 7-týdenních kurzů
 • Úplně online - zjistěte, kdy a kde je to pro vás výhodné
 • Získejte vstup na jakékoli vysokoškolské vzdělání
 • Získejte přístup k osobnímu kariérovému trenérovi ak všem ostatním dostupným studentským službám
 • Učte se od doktorského studia s rozsáhlým vzděláním a zkušeností z oboru

Již více než 50 let je Vysoká škola podnikání a ekonomiky Alfreda Lernera plně akreditována společností AACSB International, což je nejvyšší standard akreditace pro obchodní školy na světě a vyznamenání získalo méně než 5% obchodních škol po celém světě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Delaware’s tradition of proven academic excellence in online learning brings together expert faculty, experiential learning, and the flexible access online learning offers.

The University of Delaware’s tradition of proven academic excellence in online learning brings together expert faculty, experiential learning, and the flexible access online learning offers. Méně

Akreditace

AACSB Accredited