Přečtěte si oficiální popis

Poskytování různých dovedností s globální perspektivou, Mason online MBA dává studentům pověření a důvěru k převzetí kritických vedoucích rolí v obchodních, vládních a veřejných institucích po celém světě. Masonův nejmodernější program MBA na částečný úvazek připravuje novou generaci vedoucích představitelů myšlení prostřednictvím přísných, podnětných obchodních a manažerských učebních osnov. Kurzy jsou k dispozici online a jsou určeny pro rušné, profesionální studenty.

  • Získejte své MBA online za méně než tři roky a naučte se okamžitě pracovat ve své současné funkci.
  • Program dodržuje standardy pro akreditaci podnikatelských škol sdružení.
  • Učební plán se skládá z 48 hodinových základních učebních osnov s různými volitelnými předměty, které zkoumají rozsah podnikání a vedení.


Absolvent certifikátu v Business Analytics

Absolvent o krok vpřed s certifikátem v Business Analytics (BA). Náš nepovinný certifikát absolventa BA může být vestavěn do online programu MBA, který zdůrazňuje shromažďování, studium a doručování dat, aby bylo možné přijímat lepší obchodní rozhodnutí a předpovědi.


Možnost globálního pobytu

Rozšiřte globální obchodní perspektivu s mezinárodními zkušenostmi z první ruky. Online volitelný program Global Residency MBA nabízí studentům možnost strávit týden v zahraničí, navštěvovat a studovat společnosti v cizí zemi.

Konkurenční výuka zpřístupňuje naše nejlépe hodnocené vzdělávání spolu s programy finanční pomoci a celoživotním přístupem ke službám společnosti Mason.

Program se vyučuje na:
Angličtina
George Mason University Online

Zobraz 5 více kurzů z George Mason University Online »

Poslední aktualizace October 8, 2018
This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
33 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date