Master of Business Administration: Zdanění

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master of Business Administration (MBA) z programu St. John's Tobin College of Business klade důraz na široké obchodní znalosti, které připravují studenty na cross-funkční rozhodování v organizacích. Studenti v programu budou aplikovat své učení a rozvíjet své funkční obchodní porozumění prostřednictvím případových studií, skupinových projektů a základního projektu.

Koncentrace zdanění: Získejte použitelné teoretické a technické daňové znalosti k interpretaci složitých daňových zákonů a předpisů a převést je do praxe ve vašem odvětví.

Tobin College of Business MBA poskytuje příležitost studovat v top-zařadil, AACSB-akreditované obchodní program při budování vaší obchodní sítě v oblasti New Yorku a získat cenné kariéry a poradenství zkušenosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

St. John’s is a Catholic Vincentian University that prepares students for personal and professional success in today’s global society.

St. John’s is a Catholic Vincentian University that prepares students for personal and professional success in today’s global society. Méně

Akreditace

AACSB Accredited