AACSB Accredited

O nás

Společnost Seton Hall, založená v roce 1856, je jednou z předních katolických univerzit v zemi. Bohatá historie, Seton Hall je také instituce na vzestupu. US News nás řadí mezi 125 nejlepších národních univerzit, a za pouhých pět let jsme se přesunuli na 13 míst. Naše výzkumné granty vzrostly za posledních pět let o 75 procent a za poslední tři roky získaly Fulbrightovy ceny 11 našich fakult.

Prostřednictvím on-line programů, jako je náš Master of Business Administration, nabízíme intelektuálně náročné prostředí, zkušenosti z reálného světa a podporu úzce propojené komunity, která pohání velkou mysl. Pěstujeme vůdce, kteří sladí osobní úspěch s hlubokým závazkem k občanskému blahu.


Akreditace

Všechny programy Seton Hall University jsou regionálně akreditovány Asociací vysokých škol a středních států. Business School Stillman je jednou z nejvýznamnějších 1 procent institucí po celém světě, kteří obdrží akreditaci v oblasti podnikání a účetnictví od Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).


Hodnosti a ceny

Seton Hall University a její podnikatelská škola Stillman jsou celosvětově uznávána za svou akademickou dokonalost a vzdělávací hodnotu. Naše nedávné hodnocení patří:

  • # 97 Part-time MBA Program - americké zpravodajství
  • # 124 Národní univerzity - americké zpravodajství
  • Jeden z nejlepších amerických škol - Forbes
  • Nejlepší 264 Business školy (MBA) - Princeton Review
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě pro ženy - nejlepší americké školy
  • Jeden z nejlepších vysokých škol v národě za vaše peníze - CNNMoney
  • Jeden z amerických Best-Bang-for-the-Buck Colleges - Washington Monthly


Popis programu

Online Master of Business Administration (MBA) z Business School Stillman School of Business vytváří funkční obchodní znalosti, analytické myšlení a globální manažerské dovednosti, které mohou studenti okamžitě aplikovat na svou kariéru. Studenti se mohou specializovat výběrem koncentrace v účetnictví, financích nebo marketingu. Kurikulum se zaměřuje na aplikované kurzy, včetně poznatků od odborníků z průmyslu, projektů živého poradenství a hostujících přednášek předních vedoucích pracovníků. Tento stupeň vyvrcholí vrcholným projektem, který poskytuje konzultační zkušenosti v reálném světě při integraci funkčních nástrojů a dovedností. Během programu se studenti učí z fakulty na vysoké škole v New Yorku, kteří jsou aktivními konzultanty a mediálními experty v centru podnikatelského světa.


Kariérní výhled

Úřad amerických statistik práce předpovídá, že zaměstnání v manažerských povoláních bude od roku 2014 do roku 2024 růst o 6 procent a vytvoří tak asi 505 400 nových pracovních míst. Studenti programu online programu MBA programu Seton Hall absolvují přípravu na finanční odměňování pozic, mezi něž patří manažer prodeje, manažer lidských zdrojů a role finančních manažerů, mezi mnoha dalšími vedoucími pracovníky v oblasti podnikání.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Seton Hall University Online

Zobraz 6 více kurzů z Seton Hall University Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
36 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date