Master of Business Administration (Univerzita Northumbria)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Univerzita Northumbria

Struktura a obsah

S dvojitou AACSB akreditací se Northumbria University připojuje k nejvýznamnějším 1% Elite Group Business School po celém světě. Tito členové elitní skupiny zahrnují Technologickou univerzitu Nanyang a Singapurskou manažerskou univerzitu.

Filozofie programu vychází z principů reflexivní praxe a zážitkového učení. Budete se zabývat principy a teoriemi podnikání, řízení a organizace, které vám poskytnou rámce pro přezkoumání, reflexi, analýzu a kritiku stávajících individuálních a organizačních postupů.

Rovněž rozvíjíte nové znalosti a dovednosti, které umožňují podporovat vylepšené a vhodnější postupy. Výsledkem tohoto procesu bude kritické zhodnocení, aby bylo možné budovat strategické schopnosti a porozumět současným manažerským a organizačním problémům v kontextu změn. Vývoj studentů jako manažerů a vůdců maximalizovat výkonnost organizace podporuje tuto filozofii.

Tento program se skládá z 10 jednotek a může být dokončen za minimálně 15 měsíců metodou hodnocení na 100%. Postgraduální úvodní program bude probíhat v prvním dvouletém období programu na podporu studenta s dobrými úkoly a znalostmi. Cílem disertační přípravy a metody výzkumu je připravit studenta na disertační práci.

Tento program je nabízen v Newcastle Business School Northumbria University.

 • Vedoucí a jejich kontext
 • Finanční řízení
 • Řízení a rozvoj lidských zdrojů
 • Řízení operací a organizační zlepšení
 • Strategie a změna globálního prostředí
 • Řízení marketingu - přístup založený na vztazích
 • Analýza podnikového výzkumu
 • Současné problémy ve správní praxi
 • Analýza investic a výkonnosti
 • Newcastle obchodní škola Masters dizertační práce

Sekvence modulu se může u každého termínu lišit.


Doba trvání

Program můžete dokončit do 15 měsíců.


Odborné uznání a akreditace

 • Top 1% Business School po celém světě s Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
 • 22. pro podnikatelský program (The Sunday Times University Guide 2013)
 • Top 10 pro zaměstnatelnost na úrovni absolventů (The Sunday Times Good University Guide 2012)


Vstupní požadavky

Úspěšné absolvování diplomové kvalifikace v oboru podnikání a management s 3 roky praxe. Další kvalifikace budou posuzovány případ od případu a konečné rozhodnutí spočívá na univerzitě.

Anglický požadavek:

IELTS 6.5 nebo ekvivalent


způsob doručení

Každý termín je 13-týdenní období zahrnující minimálně 2 až 3 studijní moduly. Každý modul má 11 až 48 hodin přednášek / seminářů. Setkání se uskuteční během večera ve dne nebo v odpoledních víkendech.


Metody hodnocení

Veškeré hodnocení v programu probíhá prostřednictvím úkolů, v nichž se od studentů očekává, že budou aplikovat relevantní znalosti v rámci organizačního kontextu.


Absolvent a titul

Studentům, kteří úspěšně absolvují a absolvují moduly stanovené ve struktuře kurzu, bude udělen titul Master of Business Administration z Northumbria University.

Tituly za udělení titulu budou stejné jako u absolventů on-campus.


Poplatky za program

Celkový poplatek zahrnuje registraci univerzity, přednášky / konzultace / workshopy a hodnocení, jako jsou úkoly / testy / zkoušky / projekty (jsou-li k dispozici), programové materiály v digitální podobě, titul (je-li získán) a přepis.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Čtěte více

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Méně
Singapur , Singapur , Singapur + 2 Více Méně

Akreditace

AACSB Accredited