Master of Business Administration (Online MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Na Union University se transformujte

Unie MBA rozvíjí podnikatelské vůdce, aby plnili svůj účel v Kristu a ve společnosti. Nabízíme flexibilní průběh studia s více vstupními body. Kurzy jsou nabízeny online v osmitýdenních formátech. Koncentrace a certifikáty zahrnují účetnictví, lidské zdroje, vedení a marketing. Společně to poskytuje pracujícím profesionálům a studentům denního studia možnost dokončit vysoce kvalitní MBA s akreditací AACSB za 12, 18 nebo 24 měsíců.

Akademická excelence

Méně než 5 procent obchodních škol po celém světě získává akreditaci od Asociace k Advance Collegiate School of Business.

Experimentální učení

Profitujte z relevantních, praktických vzdělávacích projektů, které přímo prospívají komunitě. Získejte aplikované organizační zkušenosti prostřednictvím rozvoje strategií a doporučení.

Integrace víry

Union MBA integruje relevantní, špičkové akademiky s křesťanskou vírou způsobem, který pozitivně ovlivňuje etiku podnikání a organizační rozhodování.

Vztah student-fakulta

Silnou stránkou Union MBA jsou kvalifikovaní členové fakulty, kteří slouží našemu studentskému orgánu. Obchodní profesoři v Unii kombinují praktické pracovní zkušenosti v obchodní praxi se silným akademickým zázemím.

Kariérní výsledky

Naši absolventi pomáhají budovat, ovlivňovat a vést komunity, v nichž žijí a pracují. Unie MBA odemkne pracovní příležitosti v celé řadě průmyslových odvětví, které zajistí silnou návratnost investic. Alumni nám řekli, že jejich absolventská obchodní vzdělávací zkušenost byla osobně a profesionálně přínosná.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Méně