Na Union University , přeměňte se.

Unie MBA rozvíjí podnikatelské vůdce, aby plnili svůj účel v Kristu a ve společnosti. Nabízíme flexibilní průběh studia s více vstupními body. Kurzy jsou nabízeny online v osmitýdenních formátech. Koncentrace a certifikáty zahrnují účetnictví, lidské zdroje, vedení a marketing. Společně to poskytuje pracujícím profesionálům a studentům denního studia možnost dokončit vysoce kvalitní MBA s akreditací AACSB za 12, 18 nebo 24 měsíců.

Akademická excelence

Méně než 5 procent obchodních škol po celém světě získává akreditaci od Asociace k Advance Collegiate School of Business.

Experimentální učení

Profitujte z relevantních, praktických vzdělávacích projektů, které přímo prospívají komunitě. Získejte aplikované organizační zkušenosti prostřednictvím rozvoje strategií a doporučení.

Integrace víry

Union MBA integruje relevantní, špičkové akademiky s křesťanskou vírou způsobem, který pozitivně ovlivňuje etiku podnikání a organizační rozhodování.

Vztah student-fakulta

Silnou stránkou Union MBA jsou kvalifikovaní členové fakulty, kteří slouží našemu studentskému orgánu. Obchodní profesoři v Unii kombinují praktické pracovní zkušenosti v obchodní praxi se silným akademickým zázemím.

Kariérní výsledky

Naši absolventi pomáhají budovat, ovlivňovat a vést komunity, v nichž žijí a pracují. Unie MBA odemkne pracovní příležitosti v celé řadě průmyslových odvětví, které zajistí silnou návratnost investic. Alumni nám řekli, že jejich absolventská obchodní vzdělávací zkušenost byla osobně a profesionálně přínosná.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Union University »

Poslední aktualizace Srpen 29, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
12 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
615 USD
za kreditní hodinu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date