Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Před studiem

Dvouletý magisterský studijní program „Master in Business Administration pro globální vedoucí pracovníky a obchodní profesionály“ učí řadu kompetencí, které zvýší rozmanitost vašich pracovních příležitostí. Ambiciózní vedoucí pracovníci absolvují intenzivní a náročné školení na částečný úvazek a mají šanci získat mezinárodně uznávaný akademický titul.

Přehled

Program MBA představuje všeobecné vzdělávání se silným mezinárodním zaměřením, které propaguje a zlepšuje profesní a sociální kompetence studentů. Účastníci tohoto kurzu se učí, jak systematicky identifikovat a analyzovat podnikatelské problémy, poskytovat vhodná řešení a přijímat a implementovat příslušná rozhodnutí.

Kromě výuky technik vedení a vyjednávání se program zaměřuje na rozvoj a propagaci sociálních dovedností týkajících se týmové práce, komunikace a prezentace. Účastníci profitují jak z výměny s ostatními studenty, tak ze zavedené sítě mezinárodních lektorů MCI. Nově získané znalosti, jakož i interkulturní kompetence a sociální dovednosti vyučované v kurzu, umožňují absolventům adekvátně zvládnout budoucí úkoly v oblasti řízení a odpovědnosti za strategické vedení.

Přijetí

Žádosti o přijetí jsou průběžně přijímány. Požadované dokumenty se předkládají online.

Termíny

Uzávěrka přihlášek Schůzka, termín Rozhovor
1 02.02.2020 10.03.2020
2 29.03.2020 23.04.2020
3 31.05.2020 15.09.2020
4 23.08.2020 15.09.2020

Předpoklady

  • Vysokoškolský titul z uznávané univerzity
  • Minimálně 3 roky odborné praxe v kvalifikované pozici před zahájením programu (ideálně kvalifikovaná odborná činnost také během programu MBA)
  • Doklad o přiměřené znalosti angličtiny

Přijímací řízení

Přijímací řízení zahrnuje následující prvky:

  • Přihláška
  • Doklad o přiměřené znalosti angličtiny
  • Rozhovor
  • Rozhodnutí

aplikace

Přihláška musí být podána ve formě standardizovaného formuláře přihlášky spolu s požadovanými dokumenty (životopis, esej, vysokoškolské vzdělání z uznávané univerzity). Minimálně 3 roky odborné praxe v kvalifikované pozici před zahájením programu (ideálně kvalifikovaná odborná činnost také během programu MBA).

Doklad o přiměřené znalosti angličtiny

U uchazečů, jejichž prvním jazykem není angličtina: je vyžadován certifikát TOEFL nebo ekvivalent (viz evropský referenční rámec pro jazyky: zkušený uživatel). Skóre je platné po dobu tří let od data zkoušky.

Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL)
Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) je možné absolvovat v kterémkoli mezinárodním TOEFL centru. V internetovém testu je požadováno minimálně 92 bodů.


IELTS (ACADEMIC) - Mezinárodní systém pro testování anglického jazyka
Minimální skóre 6,5.

Rozhovor

Rozhovor dává žadatelům příležitost prezentovat se osobně, vypravovat si své kariérové historie, vysvětlit jejich motivaci k tomuto programu a také popsat své střednědobé profesní cíle. Rozhovor se systémem Skype je také možný.

Rozhodnutí

Přijímací řízení rozhoduje o přijetí uchazeče do magisterského programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... Čtěte více

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. Méně
Innsbruck , Antverpy + 1 Více Méně