Master of Business Administration: Řízení zdravotnictví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

On-line Master of Business Administration (MBA) na naší paní z Lake University nabízí přísné kurikulum, které zahrnuje osobní pozornost naší fakulty, výuka v praktických aplikacích obchodní teorie a strategie, a progresivní přístup, který předvídá současné a budoucí potřeby.

Akreditovaný Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP), tento 100% online program je určen pro zaneprázdněné pracující studenty, kteří chtějí získat MBA pověření a zároveň splnit své profesní a osobní povinnosti.

Our Lady of the Lake University Online MBA nabízí dvě specializace:

  • Management péče o zdraví: Tato specializace nabízí kombinaci výuky, která vytváří silné porozumění konkrétním obchodním otázkám, jimž čelí zdravotní péče, jako jsou finance, politika zdravotní péče a zákony a řízení zdravotnických zařízení a organizací.
  • Management: Studenti se zaměřují na teorii managementu a naučí se aplikovat je v reálných situacích pomocí případových studií a prezentací. Témata studia zahrnují mezinárodní strategii, budování personální politiky a aktuální témata v podnikání, jako je dodavatelský řetězec a řízení zásob.

O OLLU

Panna Marie z Lake University byla založena v roce 1895 a je soukromou katolickou univerzitou s hlubokou tradicí služeb pro nedostatečně zasloužené a znevýhodněné populace. Škola sociálních služeb Worden byla od svého založení Radou pro vzdělávání v oblasti sociální práce akreditována od roku 1942 v péči, rozmanitosti a podpůrném prostředí.

Vyžádejte si více informací o online MBA OLLU a začněte svou cestu k kariérnímu postupu a většímu naplnění.


Akreditováno Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP)

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our Lady of the Lake University is a private, Catholic university with a deep connection to the history and community of San Antonio. Founded in 1895 by the Congregation of Divine Providence, we have ... Čtěte více

Our Lady of the Lake University is a private, Catholic university with a deep connection to the history and community of San Antonio. Founded in 1895 by the Congregation of Divine Providence, we have developed a reputation for our personal teaching style. Since 2011, OLLU has been named to the President's Higher Education Community Service Honor Roll. We are a university that helps students develop their full potential in an environment that's encouraging and stimulating. Méně