Master of Arts in Teaching (MAT) Online

Všeobecné informace

Popis programu

Formujte budoucnost. Změnit svět.

Na vzdělání záleží a vy to víte. A teď jste připraveni stát se odborníkem ve svém oboru, rozvíjet svou kariéru a využívat výhod přísného programu MAT, který integruje certifikaci učitelů s magisterským titulem. To, co děláte nyní, bude formovat budoucnost. Začněte svou cestou ke změně světa.

nebo váš online magisterský studijní program?

Školní obvody dlouho hledaly učitele se vzděláním na SPU pro jejich kompetence a charakter. Mnoho absolventů pokračovalo v razení nových cest v oblasti vzdělávání a dokonce získalo ocenění Učitel roku ve státě Washington, což je čest, kterou každoročně dostává pouze jeden vynikající učitel ve Washingtonu. Program Master of Arts in Teaching (MAT) byl vytvořen s cílem integrovat certifikaci učitelů s magisterským studiem do dvouletého programu pro pracující profesionály. Kromě dalších výhod absolventi programu získávají certifikát Washington Residency Teacher, získávají vyšší umístění v rozvrhu platů a jsou vybaveni tak, aby vedli studenty všech úrovní a schopností k dosažení dokonalosti. Škola vzdělávání SPU navíc nabízí jednoroční alternativní výukové programy pro alternativní cesty, včetně AMAT a AMTMS.

Úspěšná fakulta

Odborná a pečující fakulta má touhu pomoci studentům uspět. Fakulta je známá tím, že mentoruje své studenty během a po jejich vzdělávacích programech. Tito profesoři modelují celoživotní učení prostřednictvím vlastních vědeckých aktivit, častým publikováním a prezentací na odborných konferencích.

Členství v AACU

Seattle Pacific je členem Asociace amerických vysokých škol a univerzit a Americké asociace vysokých škol pro vzdělávání učitelů. Certifikační programy SPU schvaluje Washingtonská státní rada profesionálních pedagogů. School of Education je také členem Asociace nezávislých svobodných umění vysokých škol pro vzdělávání učitelů a má kapitolu, Sigma Phi Upsilon, z Chi Sigma Iota, mezinárodní čestné společnosti, která si cení akademické a profesionální excelence v poradenství.

Hluboký důraz na postavy

Postavené na základně vzdělávání postav, postgraduální programy na SPU nabízejí prvotřídní vzdělávání optikou křesťanské víry a hodnot. Studenti se účastní kurzů etiky a problémy s postavami jsou integrovány do celého učebního plánu.

Flexibilní formát

Tento program je určen pro pracující profesionály a je plně online.

Propojení absolventi

Absolventi školy přecházejí k účelné kariéře ve školách a vedení na dálkové úrovni v celé zemi. Když získáte postgraduální titul na School of Education SPU, připojíte se ke komunitě absolventů, kteří zůstanou ve spojení.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, n ... Čtěte více

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, not just some children? Graduates of the School of Education at Seattle Pacific University are among today’s most sought-after educators, expertly prepared to meet the challenges of their field and serve their communities. Méně