Master in inovace a turistika Marketing Online kurz je určen pro jednotlivce, kteří mají stejnou vášeň pro kulturu inovací, technologie a marketing aplikovaný v organizacích cestovního ruchu jako tradiční student.

Tento on-line program je navržen tak, aby byl plně dostupný on-line těm, kteří chtějí pokročit ve svém vzdělávacím profilu a zároveň si udržují svou profesionální kariéru a každodenní rutiny.

Studenti, kteří se chtějí zúčastnit tohoto programu, musí absolvovat studium související s cestovním ruchem nebo mít titul na univerzitní úrovni v jiné akademické oblasti.

Španělsko je přední světovou destinací pro rekreační turistiku a druhou nejnavštěvovanější zemí na světě s největšími městy světového dědictví, třetí z hlediska přírodních oblastí deklarovaných biosférických rezervací nebo země s nejvíce pláží s modrou vlajkou v celém severním Polokoule.

Master in Innovation and Tourism Marketing nabízený UCAM, přidruženým členem Světové organizace cestovního ruchu (UNWTO) , je zásadním krokem v honbě profesních dovedností a obrovským skokem v modernizaci řízení cestovního ruchu, čímž se zlepší konkurenceschopnost cestovního ruchu firem a oblíbených turistických destinací.

Kariérní možnosti

Na konci programu absolventi jsou kvalifikovaní pro:

  • Úspěšně rozvíjet vlastní podnikání v odvětví cestovního ruchu.
  • Zahájit / pokračovat v kariéře v soukromém sektoru s odpovědnými pozicemi v odděleních obecného řízení, inovací, lidských zdrojů, marketingu nebo komunikace.
  • Pracujte jako projektoví nebo produktové manažeři, online manažeři v eCommerce, sociální média, management příjmů apod. Nebo jako manažer inovací a turistiky.
  • Rozvíjet svou kariéru ve veřejném sektoru, např. Při plánování a řízení inteligentních destinací.
  • Poradit veřejné a soukromé společnosti v oblasti inovací, marketingu a zavádění nových technologií při rozvoji projektů cestovního ruchu.
  • Začněte svou profesionální kariéru v oblasti výuky a výzkumu.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Zobraz 1 více kurzů z UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
1 rok
Kombinované
Price
4,500 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date