Distanční vzdělávání Master of Health Economics (Mahe) je speciálně navržen tak, aby non-průmyslu akademiků prakticky relevantní znalosti o zdravotnickém průmyslu. To vám umožní koupit nachgefragtes profil, s re-orientace na odvětví růstu Health úspěšně provádí. V kombinaci s předchozí pracovní zkušenosti, kterou získáte další úroveň, která je považována v mezinárodních kruzích vysoké. Jedná se o doplnění své stávající kvalifikaci na zdravotní ekonomie, obchodní management, komunikace, organizační a právní znalosti. Tak otevírá nové kariéry, jako jsou potřebné vzdělaní absolventi v nezastarávající zdravotnickém průmyslu.

Akademici všeho druhu získat Master of Health Economics (Mahé) klíčových dovedností v zájmu překlenutí mezery na vedoucích pozicích ve zdravotnictví.

 • Poradenství techniky pro konzultaci ekonomické otázky
 • Komplexní manažerské dovednosti pro řízení zdravotnických zařízení / projektů, např. B.
  • profesionální komunikační techniky
  • Kvalita a Process Management
  • interdisciplinární řešení problémů strategie
 • Zkoumat finanční řízení a controlling, rétorika nejnovější poznatky z vědy a výzkumu, stejně jako prezentovat je přirozeně

studie obsah

Master of Health Economics (Mahé) vám pomůže získat dovednosti potřebné k pochopení hlavní struktury, mechanismy a politické inovace v průmyslu. Obsah teoretického kurzu bude úzce kombinovány s pravidelnými případě úkolů s praxí. Naučí se typických problémových situací zdravotnických zařízení, jak trh funguje, které je třeba zvážit a jaké nástroje můžete být aktivní a tvůrčí herci. Díky rozvinutém lékaři osnov Apollon univerzita nabízí všech průmyslových studenty kombinované pevné základy pro změnu kariéry. Díky volitelných umístit právě tam priority, kde si můžete nejlépe pomoci své předchozí dovednosti a silné stránky ve zdravotnickém trhu.

Technicky k dispozici pro většinu obsahu průmyslově relevantní ve středu:

 • Zdraví Ekonomická Vzájemné vztahy
 • Consulting a IT Management
 • Finance a controlling
 • Strukturální odborné znalosti v systému zdravotní péče a
 • Veřejné zdraví vědomosti
 • Výzkum Applied Zdravotnické služby

Dokonce i soft skills hrají důležitou roli. S tímto mix budete stavět na své schopnosti na akademické úrovni do profilu, což je vítaným krokem při přidělování funkcí pro správu v budoucím silné zdravotnickém trhu.

požadavky na přijetí

Chcete-li získat Master of Health Economics (Mahé), projít postgraduální studijní program. Musíte zkoušky v Německu bakalářského stupně nebo titulem v tradiční jednostupňové stupně (Magister, diplom, první státní zkouška v oboru právo nebo pedagogických míře, v lékařství), a že nejméně 2 roky odborné praxe. Speciálně pro akademické pracovníky z jiných profesí, Master of Health Economics nabízí (Mahe) k přístupu ke vzdělání na míru pro rostoucí zdravotnickém trhu.

základní

kdykoliv

Promoce

Získají mezinárodně uznávané Master of Health Economics (Mahé) v oddělení ekonomiky zdraví.

Doba trvání studie

Pravidelné období studie je 24 měsíců nebo 32 měsíců (120 kreditů).

Test studie

Registrací na APOLLON Hochschule můžete vyzkoušet po dobu 4 týdnů studující zdarma. Během této doby, můžete se přihlásit kdykoli odebrat. pak žádné náklady vznikají pro vás.

akreditace

Master Program Health Economics (Mahe) je certifikována Mezinárodní agenturou pro zajišťování kvality a akreditací studijních programů a institucí (FIBAA).

bez prodloužení

Až do 50% zvolené varianty studie (12 nebo 16 měsíců).

Program se vyučuje na:
 • Němec

Zobraz 4 více kurzů z Apollon Hochschule »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
24 - 32 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date