Vzdálenost výukový program pro mistra Health Economics (M. A.) je pořadový magisterské a staví získaný ve stupních znalostí relevantní bakalářské. Naprosto ideální pro studijním programu jsou absolventi bakalářského Health Economics (B. A.), nebo podobné programy. S vertiefendem odbornými znalostmi v oblasti ekonomiky zdravotnictví, můžete si být kreativní vystupuje jako respektovaného odborníka specifické úkoly v řízení zdravotnických zařízení po úspěšném ukončení studia. Cílem kurzu je předat důkladné odborné vědecké poznatky a analytické a metodické dovednosti v oblasti zdravotnictví ekonomie. Na konci získáte mezinárodně vysoce respektován akademický titul "Master of Arts", který je umístěn přímo pod doktorát.

S magisterském studijním programu budete moci mimo jiné:

  • používat zdravotní-ekonomické znalosti jako odraz znalostí a instrumentální znalosti a aplikovat je na řešení praktických problémů
  • Nová koncepce intervenční vyvinout (přibližně v rozsahu dodávky)
  • analyzovat organizačních a řídících procesů a designu
  • poradenství organizací a zdravotnických zařízení
  • řešení problémů na různých řídících a rozhodovacích úrovních v oblasti zdravotnictví a převzetí odpovědnosti za řízení

Studijní obsah

Magistr Health Economics (M. A.) vás naučí znalosti hledal po kombinaci schopnosti analyzovat ekonomickou situaci, identifikovat příležitosti a rozvíjet individuální strategie - spárována s obecně řízení know-how a osobních dovedností. Mnozí praktický obsah, které mají být pokryty, aby na jedné vědecky zvukových analýz a koncepcí, na druhé straně účinně řešit praktické problémy. Zdravotnický trh s jeho specifickými neefektivnost a náklady, distribuce a problémy s kvalitou budou plně zohledněny ve studii. Důsledná orientace Aplikace je tedy uvedena u každého tématu.

Praxe relevantní technické problémy jsou následující:

  • Nové institucionální ekonomie a strategický controlling
  • Řízení dodavatelského s cílem zhodnotit budoucí kontrolní cesty koncepcí a metod péče
  • Výzkumné otázky ohledně financování a dodávku identifikovat potenciál ke zlepšení zdravotního systému a iniciovat příslušné změny
  • Cost-benefit analýzy v oblasti zdravotní péče, například. Jako zdravotní ekonomického vyhodnocení a metod měření kvality života

Pokud jste s cílem vyšší, pak Master Health Economics (MA) je logickou volbou pro bakalářské Health Economics (BA) nebo srovnatelné míře.

požadavky na přijetí

Pro studium Masters ekonomiky zdraví (M. A.) Je třeba doklad o úspěšném ukončení bakalářského Health Economics (B. A.), nebo podobný program. Žadatelé s ostatními bakalářských titulů mohou začít s následnou kvalifikací (přípravný kurz) s studie. Následující přípravné kurzy jsou k dispozici pro individuální pre-kvalifikační prostředky: praktické znalosti o zdravotním průmyslu nebo odborných znalostí řízení pro zdravotnický průmysl.

Start: jakýkoli dokončení čas: Na konci kurzu budete získávat mezinárodně uznávaného akademického titulu Master of Arts v odboru ekonomiky zdraví. S tímto stupněm se uděluje za vedoucí postavení ve zdravotnickém průmyslu kvalifikovaný.

Doba trvání studie

Pravidelné období studie je 24 měsíců nebo 32 měsíců (120 kreditů).

Test studie

Registrací na APOLLON Hochschule můžete vyzkoušet po dobu 4 týdnů studující zdarma. Během této doby, můžete se přihlásit kdykoli odebrat. pak žádné náklady vznikají pro vás.

akreditace

Master Program Health Economics (MA) je Mezinárodní agenturou pro zajišťování kvality a akreditací studijních programů a institucí (FIBAA) certifikované.

bez prodloužení

Až do 50% zvolené varianty studie (12 nebo 16 měsíců).

Program se vyučuje na:
  • Němec

Zobraz 4 více kurzů z Apollon Hochschule »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
24 - 32 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date