Magistr V Vzdělávání Design & Technology

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Navrhněte a implementujte zkušenosti s učením, které lidem pomohou zlepšit jejich výkon pomocí nových znalostí, dovedností a schopností.

Na rozdíl od jiných studijních programů zahrnuje základní kurikulum v online magisterském programu George Masona v oblasti výukového designu a technologie pokročilé a manažerské kompetence Mezinárodní rady pro standardy pro školení, výkon a výuku (IBSTPI), takže jste připraveni na výzvy seniorů úrovně rolí.

V celém programu se naučíte tvrdé a měkké dovednosti, které jsou klíčem k rozvoji úspěšných programů. To zahrnuje objevování nejúčinnějších způsobů spolupráce s vedoucími pracovníky a odborníky na předmět. Budete také rozumět tomu, jak používat rámce k hodnocení vzdělávacích technologií, programů a trendů. Tyto kroky vám umožní navrhnout a implementovat nová řešení učení a řídit projekty v průběhu celého jejich životního cyklu

Po dokončení studia budete připraveni vytvořit materiály pro nastavení formálního školení, podporu výkonu a další.

Budete studovat online v době a na místech, která jsou pro vás nejlepší, což vám umožní pokračovat v práci a implementovat to, co se naučíte.

Můžete absolvovat za pouhých 2,5 roku a sebejistě vstoupit do nových rolí, jako je výukový nebo instruktážní návrhář, vývojář e-learningu a návrhář UX.

Poslední aktualizace Čvc 2020

Informace o škole

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Méně