Přečtěte si oficiální popis

Master of Business Administration / Veřejná správa program je určen ke zvýšení manažerských dovedností studentů musí efektivně fungovat v rámci veřejné organizace. Studenti budou vytvářet a bránit své řešení problémů v oblasti krizového řízení, ziskové příležitosti k růstu, a změny vedení. V celém programu, studenti získat zkušenosti v destilační situaci v dobře definované-problém, používání nástrojů a konceptů pro analýzu různých alternativních řešení, a výběr a bránit jejich doporučené průběh akce.

Program Master of Business Administration na University of Phoenix využívá problém-založené učení, kde si studenti zdokonalit své dovednosti při řešení problémů spolu s jejich komunikace, tvořivost, využití informací a kritické myšlení. Oni jsou hodnoceny na základě jejich použití procesu řešení problému (který zaměstnává obecné rubriky), stejně jako jejich komunikačních a kritické myšlení při jejich prezentaci.

V MBA / specializace PA, budou studenti vytvářet komplexní obchodní řešení problémů scénáře vycházely dovedností a kompetencí zvládl během programu. Studenti získají zkušenosti v destilační situaci, do dobře definované-obchodní problém využívat řízení-založené možnosti pro organizaci podle svého výběru. Budou platit obchodních nástrojů a konceptů pro analýzu různých alternativních řešení, a dostane zpětnou vazbu na rozhodnutí dělají. Budou hájit jejich řešení a doporučí další postup a výkonu-založené hodnocení metriky pro obchodní problém.

Učení týmy budou uplatňovat zásady benchmarkingu v celém programu výzkumu nejvíce kreativní řešení pro obchodní problém. Tento obohatí alternativy, které studenti považují při hodnocení možných řešení problémů.

MBA / PA se skládá z 45 hodin úvěru a zahrnuje tři odborné kurzy (MBA/501, MBA/502, MBA/503), které mohou být splněny pomocí vysokoškolák kurzu. Studenti mohou rovněž upustit od dalších devět kreditů za použití postgraduální kurzy a mohou mít nárok na 27-hodinový pobyt úvěru.


Zobraz 9 více kurzů z University of Phoenix Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date