Master of Business Administration s koncentrací v oblasti informačních technologií

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Master of Business Administration studijní program připravuje studenty na:

 • Rozlišujte klíčové vlastnosti jednotlivých obchodních funkcí
 • Vyhodnotit, jak změny znalostních systémů organizace může zlepšit výkon
 • Vést druhé za účelem splnění cílů organizace
 • Posoudit finanční zdraví organizace za použití účetních metod
 • Vytvoření marketingové strategie dle potřeb zákazníka
 • Poskytnout informace, které umožní organizaci maximalizovat finanční výkonnosti
 • Vyhodnocovat obchodní situace z právních, etických a právních hledisek
 • Předvídat, jak změny v mezinárodním ekonomickém prostředí bude mít vliv na organizaci
 • Navrhly strategie s cílem zlepšit konkurenční postavení v organizaci

Master of Business Administration je profesionální titul v úvahu ve všech průmyslových odvětvích. Studenti první účasti v integrovaném osnov zkoumá funkčních oblastí podnikání, pak přizpůsobíte manažerské znalosti a dovednosti výběrem koncentraci.

Koncentrace Informační technologie zkoumá vliv IT na to, jak se svět dělá podnikání. Rozvíjí znalosti a schopnosti v logickém návrhu, dokumentaci, skladování, datamanagement a bezpečnosti informací. Pochopení toho, jak využít IT se stala zásadní konkurenční výhodu každé společnosti.

Poznámka: Studenti, kteří nemají bakalářský v podnikání, musí prokázat, že dokončili dva předpoklady (ekvivalent k College algebry a Mikroekonomie) se stupněm C- nebo lepší. Studenti, kteří nejsou poskytovány přepis prokazující dokončení předpokladů budou muset vzít před zahájením jejich absolvent úrovni kurzu.

Přijímací Požadavky

Patten University nedocházelo k diskriminaci na základě rasy, barvy pleti, národnostního či etnického původu při správě svých politik přijímání a své vzdělávací politiky a programy.

Vysokoškolák

Za účelem imatrikulovat jako plně připustil studia usilující o vysokoškolákovi, jednotlivec musí být: Ověřte nebo předložit do 30 dnů ode dne zápisu vysoká škola přepis nebo ekvivalentní (jako je například GED), který je uznávaným univerzitou jako platný.

Kompletní dvanáct (12) College úrovni úvěry, a to buď podle absolvování kurzů na univerzitě Patten nebo odesláním přenos kreditů, které jsou uznány univerzity, nebo kombinaci obojího.

Patten University ověří maturitě nebo rovnocenný a přepis pravosti. Student, který nemůže produkovat vysoké škole přepis nebo ekvivalentní nemůže imatrikulovat jako student studia hledající na Patten univerzitě.

ACT nebo SAT skóre nejsou nutné pro přijetí. Písemný souhlas od zákonného zástupce se pro přijímání osob, které jsou mladší 18 let požadováno.

Absolvent

Za účelem imatrikulovat jako plně připustil stupeň usilující o postgraduální student, jedinec musí být držitelem bakalářského titulu z institucí akreditovanou akreditačního agentura, která je uznávaným americkým ministerstvem školství. Stupeň conferral bude ověřena Patten University. Všechny ověřování a potřebný přepis Podání žádosti o imatrikulaci musí být dokončen do 30 dnů ode dne zápisu.

GRE nebo GMAT skóre nejsou nutné.

Studenti vstupem do programu MBA Očekává se, že jste dokončili mikroekonomii vysokoškolák úrovni a vysokoškolské algebry s C- nebo vyšší před zahájením jejich studia. Je studenta povinností zajistit řádné papírování je předložen k ověření, zda on nebo ona dokončila předpoklady před jejich funkčního období starty. Pokud se předpoklady nejsou dokončena v termínu startu, bude student automaticky umístěny do nich, a bude požadovat, aby jim dokončit před zahájením studijního programu.

Výuka Pověření (pouze na kampusu)

Studenti usilují o zařazení do buď jedno- nebo více předmětem výukový program pověření musí předložit:

 • Vyplněnou žádost
 • Oficiální přepisy ze všech vysokých škol nebo univerzit zúčastnili
 • Tři (3) znakové reference
 • Dokumentace nedávném testu TB
 • Osobní prohlášení

CBEST skóre. (Ti, kteří vstřelí pět nebo více bodů nižší než mimochodem na CBEST musí učinit příslušné nápravné matematiku a / nebo kurz angličtiny podle potřeby.) Akademické požadavky na učební osnovy pověření může být splněna předložením dokumentů a přepisy ukazující jednu z následujících možností: Multiple Předmět pověření kandidáti: dokončení přijatelné bakalářského titulu z regionálně akreditované instituce - minimální GPA 2,5; absolvování skóre na California požadovaných Činnost vyšetření.

Jednotlivé kandidáty Předmět dokladu: Dokončení přijatelné bakalářského titulu z regionálně akreditované instituce - minimální GPA 2,5; absolvování skóre na California Povinný předmět zkoumání skutečnosti (í), nebo ukončení CTC určeného hlavní styku programem z kalifornské instituce s minimální GPA 2.5. Poznámka: Kalifornie komise pro Credentialing předmětů (CTC) stanoví pět možností, které mohou být využity ke splnění požadavků státu za přijetí všemi Výuka pověření programy (ref: CTC, CIA 07-02). Tyto možnosti jsou podrobně popsány v Patten univerzitní oddělení školství přijímací Handbook, dostupný od Patten University oddělení školství úřadu.

Zahraniční studenti

Patten University neposkytuje vízové ​​služby on-line studentů nebo ručit za status studenta imigrační. Instrukce na Patten University je k dispozici v angličtině, a univerzita neposkytuje angličtinu jako druhý jazyk služby. Žadatelé o něž je angličtina druhým jazykem musí složit zkoušku z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL®) a mají své úřední zprávu TOEFL® skóre poslal do funkce vedoucího soudní kanceláře v samostatné obálce. Žadatelé musí obdržet TOEFL skóre 550 na test papírové nebo 65 na testu na bázi internetu (iBT), a univerzita musí obdržet skóre do 30 dnů od zápisu. Alternativně může žadatel zapsat do univerzity ENG101A Composition I Samozřejmě on-line jako non-studia studenta. Univerzita bude akceptovat stupně C nebo lepší jako doklad o znalosti anglického jazyka.

Žadatelé se vzdělávacími pověření neamerických musí nejprve získat cizí vyhodnocení pověření některý z členů Národní asociace pověření, hodnotící služby (www.naces.org), jako vzdělávací pověření hodnotitelů, Inc. (EHK), nebo jiným nezávislým US vyhodnocení služba schválena univerzitou před předložením jejich přepis. Pokud se student rozhodne, že ji předložit / jeho pověřovací listiny ECE, žádanek a informací o nákladech jsou k dispozici na internetové stránce ECE (www.ece.org), nebo se mohou obrátit ECE PO Box 514070, Milwaukee, WI 53203-3470, USA, telefon (414) 289-3400, fax (414) 289-3411. Mezinárodní žadatelé musí získat předmět hodnocení; obecné hodnocení není dostatečné. Zahraniční studenti, kteří nemají americká vláda fotografické identifikace bude muset produkovat dvě formy alternativního průkaz totožnosti s fotografií během Proctored vyšetření za účelem ověření totožnosti.

Aby byly přijaty, přepisy musí být oficiální. Studenti musí nechat cenami přímo od instituce Patten univerzity pod pečetí, kde musí být potvrzena Úřadem soudní kanceláře jako platný.

Akademický kalendář

Nové podmínky pro naše on-line programy spustit téměř každé pondělí, kromě během prázdnin.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Patten University, we believe that everyone should be able to get a quality college education. We are committed to making higher education accessible and affordable to all, no matter their age, loc ... Čtěte více

At Patten University, we believe that everyone should be able to get a quality college education. We are committed to making higher education accessible and affordable to all, no matter their age, location, ethnicity or financial situation. Méně
Oakland , USA online + 1 Více Méně