Master of Business Administration (MBA)

William Howard Taft University

Popis programu

Read the Official Description

Master of Business Administration (MBA)

William Howard Taft University

Master of Business Administration (MBA)

Přehled

On-line Master of Business Administration programu je nezávislá studie postgraduální studijní program. Program je zvláště důležité pro zájemce o získání dovedností a odborné kvalifikace potřebné k úspěchu v téměř jakékoliv podnikatelské prostředí. Program MBA prospěch těch zaměstnanců ve výkonných a manažerských pozicích, jakož i jednotlivcům poskytovat poradenské služby pro podniky různé velikosti a struktury.

Cíle programu jsou:

 1. Chcete-li nabídnout program kurzu a praktických cvičení v obchodní administrativa, vedení, řízení a zvuk provozní postupy, které zvýší profesní a osobní život svých studentů.
 2. Připravit odborníky s obchodními dovednostmi potřebnými pro spuštění nebo se obraťte na malou obchodní podnik.
 3. Chcete-li prozkoumat složitosti efektivního řízení a marketingu podniků různé velikosti a struktury.
 4. Aby bylo možné pro řadu volitelných, se zaměřil na různých podnikatelských a obchodních záležitostech a postupů.
 5. Zaměstnávat fakulty, kteří jsou prováděny v příslušných oblastech jak z akademického a praktického hlediska.

Úspěšní absolventi programu bude demonstrovat:

 • Aplikace znalostí v právní, regulační, teoretických, etických a praktických aspektech provozu firmy různých velikostí a strukturou.
 • Schopnost hodnotit společných obchodních a souvisejících právních problémů a učinit příslušná rozhodnutí a doporučení na základě řádného výzkumu, logické a analytické myšlení.
 • Hodnocení pro vytváření společensky odpovědné a ekologicky udržitelné volby při navrhování a realizaci obchodní strategie.
 • Jak autorovi správně formátovaný a předložený projekt Business plán nebo vyvrcholení, která představuje podstatnou originální dílo, které spojují dohromady cíle učení tohoto kurzu.

Univerzita se chová k plnění cílů programu MBA prostřednictvím vhodného kurzu, spolu s pokračujícím směrem, hodnocení pokroku studentů a pravidelné vyhodnocování výsledků studentů učení, dozorován a spravován kvalifikovaným fakulty.

On-line MBA program je uveden na Semestr bázi. Studenti jsou obvykle zařazeni do 12 jednotek za semestr. Každý semestr se skládá z minimální dobu 16 týdnů ode studie započne. Studenti kteří nedokončili celý semestr kurzu v období 16 týdnů bude uděleno automatické prodloužení 2 měsíce času na dokončení semestru. Studenti si mohou vzít dovolenou-of-absence mezi semestry však s výjimkou zvláštních okolností, celý studijní program (3 semestry) musí být dokončena do 5 let.

Představení

Univerzitní Directed Independent Study modality uznává, že vzdělání je individuální proces, v němž mohou být ubytováni jedinci s různými vzdělávacími potřebami a studijních plánů. Zdůrazňuje se dozvěděl, že je smysluplné, kde jednotlivci nyní proces učení, a získat znalosti, aby lépe pochopit a řídit své vlastní kariéry.

Členové fakulty Programu rozpoznat jednotlivé styly učení a potřeby, a zdůrazňují význam materiálu, který má situaci jednotlivce.

Každý kurz do programu obsahuje řadu úkolů lekce obvykle skládají z požadavků na čtení a výzkumných projektů. Studenti jsou hodnoceni pomocí zkoušek a / nebo výzkumných úkolů, které jsou předloženy k posouzení schopnosti. Studenti uzavřít Program s přípravou komplexního podnikatelského záměru nebo vyvrcholení projektu.

Všechny úkoly jsou předkládány elektronicky. Jak je uvedeno v univerzitní valné katalogu, přístup k internetu a minimální požadavky na počítač a dovednosti jsou požadovány jako podmínka admitance.

Politiky na přijetí a požadavky

Žadatelé, kteří získali bakalářský nebo první profesionální titul z vysoké školy nebo univerzity akreditován akreditačního agenturou uznávanou americkým ministerstvem školství se mohou přihlásit do programu. Většina žadatelů do tohoto programu jsou zralé dospělé osoby pracující v různých profesních nastavení. Mnoho z nich není chodil na vysokou školu po dobu několika let. V důsledku toho před hodnost třída a stupeň průměr bodu nejsou významnými faktory v přijímacím řízení.

Žadatel může být podmínečně přijat do programu na základě vyplněné žádosti o přijetí, přijetí $ 75.00 poplatek za podání žádosti, a studentské kopie přepisů, které odrážejí nejvyšší stupeň příslušné žadatele. Není nutné předložit oficiální zápisy v době aplikace. (Nicméně, oficiální přepisy musí být doručeny na University do 60 dnů od zápisu. Univerzita poskytuje studentům formě, která může být použita pro tento účel.) Měly by být vyžadovány další informace bude žadatel kontaktován.

Všechny platby musí být splatný v amerických dolarech. Platby mohou být vyrobeny MasterCard®, Visa®, American Express® nebo osobní / obchodní kontrolou.

Zahraniční zájemci a žadatelé s mezinárodními pověření

Může být nezbytné pro uchazeče, kteří se zúčastnili vysokých škol nebo univerzit mimo území Spojených států získat vyhodnocení jejich vzdělávání z pověření hodnotitelem, schválené na univerzitě. Na vyžádání přijímací kanceláři poskytnout seznam schválených hodnotitelů. Kromě toho Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, a kteří nezískali titul od vhodně akreditované instituce, kde je angličtina hlavním vyučovacím jazykem musí získat minimálně skóre 530 na papírové Test z angličtiny jako cizího jazyka ( TOEFL) nebo 71 na iBT, nebo jeho ekvivalent.

Bezhotovostní platba a portfolia Credit

Přijetí převodu kreditů mezi akademickými institucemi spadá do pravomoci přijímajícího vysoké školy nebo univerzity. Kredity získané při William Howard Taft University může nebo nemusí být přijaty jiným orgánem v závislosti na jeho vlastních pořadů, politik a předpisů.

Univerzita se zavazuje poskytovat studentům největší příležitost uplatnit dříve vydělané úvěr k jejich zvoleného studijního programu. Podléhá omezením státních a akreditačních předpisů a akademické srovnatelnosti mohou studenti požádat o úvěr poskytnutý prostřednictvím dokončení:

 • Bezhotovostní platba: bezhotovostní platba k určité míry mohou být uděleny za postsecondary předmětů absolvovaných studentem v jiných orgánech, jsou-li zjištěno, že tyto kurzy, aby splňovaly normy a cíle vzdělávání konkrétního předmětu, pro který je úvěr žádá. Bezhotovostní platba musí být od řádně akreditovanou institucí.
 • Portfolio Credit: Academic úvěr může být uděleno na dostatečně zdokumentovány a ověřeny zkušenostní rovnocennou učení o postsecondary povahy. Jako příklady lze uvést úvěr pro učení získané dosažení vybraných certifikací, rovnocenné zkoušky kolej úrovni nebo jiný rovnocenný zkušenostmi postsecondary úrovně. Studenti s předchozí vojenské zkušenosti mohou rovněž požádat o vojenskou ročníkovou práci hodnoceny z hlediska možného rovnocenné vysokoškolské úvěru.

MBA studenti se mohou vztahovat k přenosu až do celkového počtu 18 jednotek transferu kreditů (nebo jejich kombinace úhrad a portfolia úvěrů). Maximálně 9 jednotek může být udělena za dostatečně dokumentována a hodnocena úvěrového portfolia.

Bez ohledu na výše udělování převodu úvěru nebo portfolia úvěrů je považován případ od případu a ocenění na základě vlastního uvážení univerzity.

finanční informace

Výuka pro Program je 225,00 $ za kus. Školné sazby jsou "zamčené" po dobu dvou let v době imatrikulaci. Zapsaného studenta budou chráněny před budoucím zvyšováním školného během této doby.

Aktuální informace o finanční pomoci je uveden na webových stránkách univerzity. Zápis do programu bude obecně kvalifikovat studenty na platební odkladů na stávajících federálně pojištěných studentské půjčky. Žadatelé hledá odklady na stávajících studentských půjček, poraďte se se svými věřiteli před vstupem do studie.

Náklady knih a materiálů, jiné než každý osnovou kurzu, není zahrnuta ve školném. Většina knih a materiály je možné zakoupit v místních školách, maloobchodních knihkupectvích, přímo od vydavatelů nebo přes internet. Náklady se odhadují na průměru přibližně $ 125,00 za kurz.

Jak se přihlásit

Je-li uchazeč přijat k přijetí do programu, bude připravena formální dohoda o zápisu a žadateli zaslán ke kontrole a podpisu. Studenti se mohou rozhodnout, zda zahájit program na 15. dne každého měsíce. Veškeré platby předložené školné a poplatky musí být splatný v amerických dolarech. Platby lze uskutečňovat pomocí MasterCard / Visa® / American Express® nebo osobní / obchodní kontrolou.

Žadatelé se vyzývají, aby zavolat přijímací kanceláři, jestli existují nějaké otázky ohledně postupů zápisu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
225 USD
na jednotku
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu