Přečtěte si oficiální popis

  • 8 základních kurzů
  • 7 volitelných předmětů zaměřených na sociální inovace
  • 3 Impact kurzů plus Trenér Impact
  • 2 sebeovládání kurzy plus sebeovládání Mentor
  • 4 profesionální koučování
  • Dopad projektu s cestou od prvotního nápadu až manifestaci

Požadavky MBA: vysokoškolák Požadavky stupeň EMBA: bakalářský titul plus 5 let praxe nebo 27 let starý Délka: 20 kurzy zařízení plus vaše projekty sebeovládání a dopad.

Cena: US $ 12000

Navrženo pro Impact

Programy všudypřítomnost MBA a EMBA jsou navrženy tak, aby urychlily profesní i osobní růst našich studentů, k dalšímu posílení své pozitivní dopad na trojitém spodních řad lidí, planetě, a zisk. Naše vzdělání zvýší své schopnosti, aby se stal jeho podnikavost a inovativnost manažer, který je schopen vést v jakémkoli prostředí. Program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám zjištěným 1700 vůdců a 3,600 studentů na mezinárodní úrovni ve studii IBM Global CEO pro kreativitu, spolupráci a komplexní řešení problémů.

Vybaveno pro Hyper-složitosti

Naším cílem je vyvinout vůdce, kteří posílí, motivovat a inspirovat kolegy, při budování a udržování sítě uvnitř i vně každé organizaci. Kromě učení foundational dovednosti každý dobrý obchodní vedoucí potřebuje, budete rozvíjet schopnosti, které umožňují rozpoznat a řešit složité problémy v rychle se měnící provozní kontexty. klimatické změny, populační demografie a ekonomická nestabilita, abychom jmenovali jen některé z systémovým rizikům, kterým čelíme, přispívají k podstatnému vedení výzvy. Tyto kompetence vám rozvíjet bude přímo použitelné pro vaši organizaci a zajistit, aby vaše studium nezdržuje svou kariéru, ale zvyšuje ji - zatímco zanechání dědictví můžete být hrdí.

Hledáte něco zcela odlišného

Koučování pro programy MBA poskytuje podporu a poradenství pro obchodní profesionály, kteří chtějí zlepšit svou kompetentnost ve svém profesním životě. Tím, že navštěvuje do celého člověka, proces koučování je navržen tak, aby podporovat a povzbuzovat specifické zamýšleným výsledkům zvýšený individuální povědomí a pochopení toho, jak osobnostní rysy a výhledy ovlivnit něčí kapacity, aby se vešly do většího celku. Jako součást programu MBA získáte přístup ke 4 profi schůzek. Více lze zakoupit na požádání.

Stejně jako u všech Ubiquity učení zkušeností, vaše akademické studium je kombinováno s sebeovládání programu, aby ho podpořili ve vývoji vnitřních kvalit potřebných pro vysoce účinné ve stále bouřlivé a složité provozní realitou.

Unikátní projekty dopadu Ubiquity je

Ubiquity se zavázala podporovat skutečnou změnu ve světě. MBA je dokončen prostřednictvím svého úspěšného zapojení do "Projektu dopadů". To se týká vás vytváří sociální podnik od nápadu generace až po generování příjmů, v kolektivu svých vrstevníků. V tomto procesu vám bude podporováno své vlastní expert Dopad trenér a sadu prostředků Dopad a kurzů, které vám umožní hodit pro investice z fondu všudypřítomnost je společenský dopad - a vzít si nový podnik do světa.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Ubiquity University »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
17 - 20 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date