Přečtěte si oficiální popis

Master of Business Administration / Technologie Management program je navržen tak, aby zlepšil manažerské dovednosti studentů musí fungovat efektivně v technologické organizaci. Studenti vytvoří a obhajují své řešení technologických problémů krizového řízení, ziskových růstových příležitostí a změnou vůdčího postavení. Po celou dobu studia studenti získají zkušenosti s destilací situace do dobře definovaného problému; používání nástrojů a konceptů pro analýzu různých alternativních řešení; a výběru a obraně jejich doporučeného způsobu jednání.

Program Master of Business Administration na univerzitě ve Phoenixu využívá učení založené na problémech, kde si studenti upřesňují své dovednosti v oblasti řešení problémů spolu s jejich komunikací, kreativitou, využíváním informací a dovednostmi v oblasti kritického myšlení. Vyhodnocují se na základě využití procesu řešení problémů (který využívá obecné rubrice) a jejich komunikace a dovedností kritického myšlení během prezentace.

Ve specializaci MBA / TM budou studenti vytvářet složité scénáře řešení obchodních problémů na základě dovedností a dovedností zvládnutých během programu. Studenti získají zkušenosti s destilací situace do dobře definovaného obchodního problému, aby využili technologické příležitosti pro organizaci podle svého výběru. Budou používat obchodní nástroje a koncepty pro analýzu různých alternativních řešení a obdrží zpětnou vazbu o volbách, které učiní. Budou hájit své řešení a doporučit postup a efektivitu založené evaluační metriky pro obchodní problém.

Výukové týmy budou uplatňovat zásady benchmarkingu v celém programu s cílem prozkoumat nejkreatívnější řešení technologického problému. To obohatí alternativy, které žáci uvažují při hodnocení možných řešení problémů.

MBA / TM se skládá z 45 kreditních hodin a zahrnuje tři kurzy odborné přípravy (MBA / 501, MBA / 502, MBA / 503), které mohou být uspokojeny pomocí vysokoškolských kurzů. Studenti mohou také upustit od dalších devíti kreditů s využitím postgraduálních kurzů a mohou se kvalifikovat na pobyt ve výši 27 kreditů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Phoenix Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date