Přečtěte si oficiální popis

Master of Business Administration / účetní program je navržen tak, aby zvýšil manažerské dovednosti, které studenti potřebují efektivně fungovat v účetní organizaci. Studenti vytvoří a obhajují své řešení problémů krizového řízení, ziskových příležitostí k růstu a změní vůdčí postavení. Po celou dobu studia studenti získají zkušenosti s destilací situace do dobře definovaného problému; používání nástrojů a konceptů pro analýzu různých alternativních řešení; a výběru a obraně jejich doporučeného způsobu jednání.

Program Master of Business Administration na univerzitě ve Phoenixu využívá učení založené na problémech, kde zdokonaluje své schopnosti řešit problémy spolu s jejich komunikací, kreativitou, využíváním informací a dovednostmi v oblasti kritického myšlení. Vyhodnocují se na základě využití procesu řešení problémů (který využívá obecné rubrice) a jejich komunikace a dovedností kritického myšlení během prezentace.

Specializace MBA / ACC je navržena tak, aby zlepšila dovednosti účetního managementu, které studenti potřebují k efektivnímu fungování v rámci soukromých podniků, neziskových organizací a veřejných agentur. Specializace MBA / ACC je založena na kurzech v pokročilých účetních informačních systémech, pokročilém nákladovém účetnictví, zdokonaleném zdanění podniků, teorii účetnictví a auditu.

Učící se týmy budou uplatňovat zásady benchmarkingu v celém programu s cílem prozkoumat nejkreatívnější řešení účetního problému. To obohatí alternativy, které žáci uvažují při hodnocení možných řešení problémů.

MBA / ACC se skládá z 54 kreditních hodin a zahrnuje tři kurzy odborné přípravy (MBA / 501, MBA / 502, MBA / 503), které mohou být uspokojeny pomocí vysokoškolských studijních prací. Studenti se mohou také vzdát dalších devíti kreditů s využitím postgraduálních kurzů a mohou se kvalifikovat na pobyt ve výši 36 kreditů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Phoenix Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date